Godex G500
Opis
Znana z trwałych i wydajnych drukarek etykiet firma GoDEX stworzyła niewielką i ergonomiczną drukarkę etykiet, model G500, która wyróżnia się niezwykłą trwałością i wydajnością działania, co potwierdza gwarancja producenta wydłużona do 36 miesięcy. Technologia "Twin-Sensor" pozwala na korzystanie z bogatej gamy etykiet- szerokości od 25,4 do 118mm, przy maksymalnej długości druku aż 1727mm. Przeznaczona do druku niskich i średnich nakładów drukarka G500 umożliwia bezproblemową integrację w niemal każdym przedsiębiorstwie dzięki obsłudze najbardziej popularnych języków programowania (GEPL, GZPL oraz EZPL), a wbudowany w standardzie port Ethernet zdecydowanie poprawia jej funkcjonalność na tle konkurencji. Drukarki GoDEX zostały skonstruowane z naciskiem na łatwość obsługi i trwałość – są to drukarki stacjonarne, które zawsze doskonale spełnią swoje zadanie.
Uniwersalna drukarka Godex G500 doskonale sprawdzi się do zadruku różnego rodzaju etykiet np. samoprzylepnych, kurierskich, szarf i wstęg satynowych, szarf plastikowych z polipropylenu czy wodoodpornych paszportów roślin
Jak w każdej drukarce Godex istnieje możliwość doposażenia urządzenia w przydatne akcesoria takie jak np. nóż rotacyjny, który ułatwia pracę z taśmami, etykietami tekstylnymi. Oprócz wewnętrznej standardowej rolki etykiet, istnieje możliwość drukowania przez tylne wejście, co bywa przydatne podczas korzystania z większych rolek etykiet. W takim przypadku dla wygody użytkowania drukarkę można doposażyć w zewnętrzny nawijak czy podajnik (stojak) - do większych rolek etykiet.
Dołączone do każdej drukarki bezpłatne oprogramowanie GoLabel pozwala na tworzenie etykiet z kodami 1D, 2D, grafiką oraz różnymi krojami czcionek.
Urządzenia Godex wyposażono w emulator języka programowania Eltron/Zebra EPL (GEPL) oraz emulator języka programowania Zebra ZPLI/ZPLII (GZPL), co powoduje że mogą pracować w środowisku właściwym dla drukarek ZEBRA. W takim przypadku podczas zamiany drukarek, nie jest konieczne wprowadzanie zmian po stronie oprogramowania.
Gwarancja na Godex G500 wynosi 36 miesięcy na drukarkę i 6 miesięcy (lub 50 km) na głowicę.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Godex
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termotransferowy ,termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 127 |
| Maks. długość druku [mm] | 1727 |
| Szerokość druku [mm] | 108 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 25.4 |
| Maksymalna długość taśmy barwiącej [m] | 300 |
| Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm] | 110 |
| Dostępne interfejsy | USB, Ethernet, RS-232/ USB, LPT |
| Procesor | 32 bit |
| Pamieć RAM | 16 MB |
| Pamięć Flash | 8 MB |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D, GS1 Databar |
| Języki programowania | EZPL, GEPL, GZPL |
| Zasilanie | 100-240VAC, 50-60Hz |
| Temperatura składowania | od -20°C do 50°C |
| Temperatura pracy | od 5°C do 40°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 30% do 85% |
| Wymiary [mm] | 285x171x226 |
| Gwarancja producenta [msc] | 36 |