Godex PE300
Opis
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na drukarki biletów, paragonów, potwierdzeń do zabudowy w kioskach/automatach samoobsługowych, biletomatach, urządzeniach parkingowych Godex wprowadza nowy moduł drukujący PE300 obsługujący nośniki od 25.4 do 82.5mm (maksymalna szerokość druku 80mm), z trwałą termiczną głowicą drukującą i całkowicie metalowym mechanizmem dla bardziej stabilnego drukowania.
Wydajna płyta główna może drukować z prędkością 152 mm na sekundę w rozdzielczościach 203dpi lub opcjonalnie 300dpi, a użytkownicy mają do wyboru wiele interfejsów komunikacyjnych, w tym USB, RS232 i Ethernet, w zależności od zastosowania.
Drukarki PE300 są dostępne z szeroką gamą opcji modułowych, takich jak obcinarki, automatyczne czujniki odklejania, nawijaki podkładu etykiet a także z rdzeniem drukarki zaprojektowanym specjalnie dla materiałów eksploatacyjnych bez podkładu (linerless). Godex PE300 posiada bogaty asortyment produktów peryferyjnych, z których możemy zbudować kompleksowe rozwiązanie dla różnych aplikacji.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Godex
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Rozdzielczość | 203 dpi |
| Interfejsy | USB, RS232, Ethernet |
| Pamięć Flash | 8MB |
| Kierunek drukowania | 0°,90°, 180°, 270° z możliwością obrotu |
| Format drukowania | Czcionki TTF (pogrubienie / kursywa / podkreślenie) |
| Szybkość drukowania | 152 mm/s |
| Szerokość papieru | 25.4 - 82.5 mm |
| Maksymalna szerokość wydruku | 80 mm |
| Obsługiwane kody kreskowe | Code 39, Code 93, EAN-8, EAN-13, EAN 8/13 (with 2 & 5 digits extension),UPC-A, UPC-E, UPC-A and UPC-E with EAN 2 or 5 digit extension, Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5), Interleaved 2- o-f 5 with Shipping Bearer Bars, Codabar, Code 128 (subset A, B, C), EA |
| Średnica rdzenia rolki | 1” (25.4mm), 1.5”(38.1mm) |
| Średnica rolki | 68mm |
| Czujniki | Stały czujnik transmisyjny |
| Zasilanie | 100-240VAC, 50-60Hz |
| Czcionki | Codepage 437, 850, 851, 852, 855, 857, 860, 861, 862, 863, 865, 866, 869, 737Windows 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1257 Unicode UTF8、UTF16BE、UTF16LE |
| Sterowniki | Driver: MAC、Linux、Vista,Windows 7, 8.1 and 10 , Windows Server 2003 & 2008&2012 DLL:Win CE, .NET, Andriod, Windows Mobile, Windows 2000 / XP / VISTA / Windows 7 / Windows 8.1 |
| Temperatura pracy | 5°C - 40°C |
| Waga | <0.5Kg |
| Wymiary | 64.92 mm x 69mm x 121.3mm |