Godex ZX1200i
Opis
Godex ZX1200i to drukarka przemysłowa, która została wyposażona w 3,2" kolorowy ekran dotykowy LCD i innowacyjny system odbioru taśmy. Nowoczesne urządzenie posiada 3 gniazda USB, które służą do rozszerzania pamięci urządzenia i przycisk szybkiego kalibrowania. Wszystkie te cechy tworzą z niej kompletne rozwiązanie dla zastosowań indywidualnych (gdy drukarka pracuje bez komputera). ZX1200i wyposażono w szereg nowoczesnych rozwiązań, zarówno od strony oprogramowania jak i sprzętowych. Prędkość druku oscyluje na poziomie 254mm na sekundę. Podawanie etykiet od dołu lub od tyłu urządzenia zwiększa jego uniwersalność. Dołączone do każdej drukarki bezpłatne oprogramowanie GoLabel pozwala na tworzenie etykiet z kodami 1D, 2D, grafiką oraz różnymi krojami czcionek. Model ZX1200i to połączenie wszechstronności i szybkości nowoczesnych rozwiązań, w interesującym i trwałym opakowaniu.
Drukarki Godex wyposażono w emulator języka programowania Eltron/Zebra EPL (GEPL) oraz emulator języka programowania Zebra ZPLI/ZPLII (GZPL), co powoduje że mogą pracować w środowisku właściwym dla drukarek ZEBRA. W takim przypadku podczas zamiany drukarek, nie jest konieczne wprowadzanie zmian po stronie oprogramowania.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Godex
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termotransferowy, termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 254 |
| Maks. długość druku [mm] | 4572 |
| Szerokość druku [mm] | 108 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 25.4 |
| Maksymalna długość taśmy barwiącej [m] | 450 |
| Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm] | 110 |
| Dostępne interfejsy | Ethernet (LAN), USB, RS-232, USB Host |
| Procesor | RISC 32 bit |
| Pamieć RAM | 32MB |
| Pamięć Flash | 128MB |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D, GS1 Databar, PdF417, MicroPDF417, QR Code |
| Języki programowania | EZPL, GEPL, GZPL |
| Zasilanie | Auto Switching 100-240V AC, 50-60Hz |
| Temperatura składowania | od -20°C do 50°C |
| Temperatura pracy | od 5°C do 40°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 10% do 90 % |
| Wymiary [mm] | 465 x 263 x 305 |
| Gwarancja producenta [msc] | 60 |