Honeywell PM42
Opis
Honeywell PM42TT wydruk termiczny i termotransferowy, 203DPI, LCD
Termotransferowa drukarka etykiet PM42 firmy Honeywell obsługuje szeroki zakres emulacji (IPL, Direct Protocol (DP), ZSim2 (ZPL II) i DSim (DPL)) i nadaje się do niemal wszystkich zastosowań przemysłowych. Dzięki metalowej obudowie, najwyższej wydajności i wysokiej niezawodności idealnie nadaje się również do druku dużych nakładów. Wydajny procesor o częstotliwości 400 MHz umożliwia sprawne przetwarzanie zadań druku. Maksymalna prędkość druku 300 mm na sekundę sprawia, że jest to idealne urządzenie do drukowania elektronicznych listów przewozowych w branży ekspresowej i logistycznej.
PM42 obsługuje nośniki o maksymalnej średnicy 127 mm i szerokości do 110 mm. Dzięki dużej pojemności pamięci 128 MB SDRAM urządzenie bez problemu radzi sobie również z dużymi zadaniami druku. Tym samym PM42 wielokrotnie przewyższa pojemnością pamięci konkurencyjne produkty tej samej klasy. Ponadto istnieje możliwość rozbudowy drukarki o zewnętrzne nośniki pamięci. Automatyczne rozpoznawanie języka drukarki oraz zintegrowany interfejs USB dopełniają zalet PM42
- Przemysłowa drukarka etykiet o dziennym wolumenie druku do 15 000 etykiet
- Szybkie drukowanie z prędkością do 300 mm/sek. (8 punktów/mm, 203 dpi)
- 128 MB pamięci flash i 128 MB pamięci SDRAM, obsługa zewnętrznych nośników danych
- Szybka i prosta konfiguracja, nawet przez interfejs sieciowy
- Praktyczny kolorowy wyświetlacz zapewniający intuicyjną obsługę
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Honeywell
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termotransfer, termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 300 |
| Maks. długość druku [mm] | 4800 |
| Szerokość druku [mm] | 108 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 19 |
| Maksymalna długość taśmy barwiącej [m] | 450 |
| Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm] | 110 |
| Dostępne interfejsy | USB, RS232, Ethernet |
| Procesor | - |
| Pamieć RAM | 128mb |
| Pamięć Flash | 128mb |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D,2D |
| Języki programowania | ZSim II, IPL, DP, DPL, |
| Zasilanie | 100 VAC to 240 VAC |
| Temperatura składowania | -20°C to +60° |
| Temperatura pracy | +5°C to +40°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | 5-90% |
| Wymiary [mm] | 484 mm x 292 mm x 283 |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |