Metapace T-40, USB, RS232, Ethernet
Opis
- Metapace T-40 osiąga prędkość druku 250 mm/s, przy rozdzielczości 203 dpi i w różnych skalach szarości. Oznacza to, że drukuje tekst, grafikę, logotypy, kody kreskowe i inne materiały w imponującej jakości. Użytkownicy mogą również wykorzystać go do wspierania kampanii lojalnościowych poprzez drukowanie kuponów, kuponów rabatowych i innych bezpośrednio w punkcie sprzedaży. Szerokość druku wynosi 57,5, 80 lub 82,5 mm.
- Z urządzeniem zintegrowana jest w pełni automatyczna obcinarka: Wydrukowane paragony są odcinane z rolki paragonów, ale zostają na miejscu aż będą potrzebne
- Niewielkie wymiary urządzenia (12,7 x 12,7 x 13,4 cm) umożliwiają umieszczenie drukarka. na wąskiej półce, wąskiej ladzie czy minimalistycznym blacie.
- Dzięki eleganckiemu wzornictwu w ponadczasowej czerni i niezawodnej mechanice, T-40 jest tak samo odpowiedni dla handlu detalicznego, jak i dla branży hotelarskiej. Dzięki łatwej obsłudze nawet nowi pracownicy szybko zapoznają się z obsługą maszyny.
- Pokwitowania są wydawane do przodu lub do góry, w zależności od tego, która opcja jest bardziej odpowiednia dla danego miejsca pracy. Nie oznacza to jednak, że drukarka musi być wyciągana, gdy trzeba dodać nowy materiał do druku: Rolki paragonowe mogą być również ładowane od góry lub od przodu, w zależności od potrzeb. Przy średnicy 82,5 mm, duża pojemność rolki T-40 zapewnia, że jej wymiana i tak rzadko jest konieczna. W przypadku zacięcia papieru, kompletny mechanizm podawania papieru jest łatwo dostępny pod pokrywą obudowy. W ten sposób przerwy w pracy są możliwie jak najrzadsze i jak najkrótsze, a wydajność wzrasta.
- Drukarka jest kompatybilna z systemami Windows, Linux, OPOS i JPOS i wyposażona jest w 2 MB pamięci roboczej oraz 4 MB pamięci flash. Szeroka gama czujników - w tym czujniki zbliżającego się końca papieru, wskaźniki czarnych znaków i temperatury głowicy drukującej - stale informują użytkownika o aktualnym stanie drukarki. Nawiasem mówiąc, głowicę drukującą można również wymienić bez większego wysiłku, więc użytkownicy nie muszą się frustrować urządzeniem, lecz mogą natychmiast wznowić pracę. Tak więc i pod tym względem T-40 redukuje opóźnienia do minimum.
- Wersja z potrójnym interfejsem USB, RS232 oraz Ethernet.
Model został zaprojektowany z myślą o długotrwałym działaniu - sama głowica drukująca ma żywotność 150 km wydrukowanych paragonów lub 70 milionów wydrukowanych linii. Obcinarka jest w stanie wykonać około 2 milionów cięć, zanim trzeba będzie rozważyć jej wymianę. - Metapace T-40 objęty jest pełną 36-miesięczną gwarancją.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Metapace
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Technologia druku | bezpośredni termiczny |
| Kolor druku | czarny |
| Maksymalna rozdzielczość druku | 203 |
| Maksymalna prędkość drukowania | 250mm/s |
| Maksymalna szerokość papieru | 82.5 |
| Maksymalna szerokość wydruku | 80 |
| Standardowa rolka papieru | 82.5 |
| Typ nośnika | papier termiczny do paragonów |
| Interfejsy | USB, RS232, Ethernet |
| Pamięć | RAM: 2 MB, Flash: 4 MB |
| Emulacje (języki) | ESC / POS |
| Zasilanie | 100-240V AV, 50/60H |
| Wymiary i waga | 27 x 127 x 134 mm |
| Zawartość zestawu | kabel (USB, RS232), zasilacz, kabel zasilający (EU), rolka paragonu, |
| Niezawodność | 150 km TPH, 2.000.000 cięć, 70.000.000 linii |
| Gwarancja producenta [msc] | 36 |