SNBC BTP-R180II Ethernet USB, RS232
Opis
SNBC BTP-R180II to drukarka POS, która posiada wszystkie popularne interfejsy połączeniowe, wyznaczając standard dla termicznych drukarek paragonów klasy ekonomicznej. BTP-R180II to w pełni funkcjonalna termiczna drukarka paragonów posiadająca następujące cenne cechy:
- Potrójny standard interfejsów USB, szeregowy i Ethernet
- Duża prędkość druku 230 mm/s
- Proste ładowanie papieru metodą "drop and print"
- Standardowy automatyczny obcinacz papieru
- Czujnik końca papieru, selektor szerokości papieru
- Duża wytrzymałość: Żywotność głowicy drukującej:150 km, Żywotność noża:1 500 000 cięć
- W zestawie kabel interfejsu oraz zasilacz
- Wydruk kodów: 1D UPC-A / UPC-E / EAN8 / EAN13 / Code39 / Code93 / CODE128 / CODABAR / ITF oraz 2D PDF417 / QR Code / Maxicode / GS1
- Kompatybilność z popularnym oprogramowaniem POS
Bezpieczeństwo produktu
Producent: SNBC
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Technologia druku | bezpośredni termiczny |
| Kolor druku | czarny |
| Maksymalna rozdzielczość druku | 180dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | 230mm/s |
| Maksymalna szerokość papieru | 80mm |
| Maksymalna szerokość wydruku | 72mm |
| Standardowa rolka papieru | 83 mm |
| Typ nośnika | papier termiczny do paragonów |
| Interfejsy | USB, RS232, Ethernet |
| Pamięć | 64kb |
| Emulacje (języki) | ESC/POSTM |
| Zasilanie | AC 100 ~ 240 V, 50/60 Hz |
| Wymiary i waga | 145mm x 203mm x 146mm |
| Zawartość zestawu | Drukarka, zasilacz, kabel zasilający, kabel interfejsu |
| Niezawodność | 150 km TPH, 1.500.000 cięć, |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |