Sato CG408TT
Opis
Model SATO CG408TT wykorzystuje trwały zadruk termotransferowy, dlatego może drukować trwałe samoprzylepne etykiety na kartony i opakowania, do oznaczania półek, przesyłek, próbek medycznych, teczek. Model sprawdzi się więc idealnie do użytku w handlu detalicznym, służbie zdrowia, transporcie i logistyce, produkcji, w biurze.Oferowany model posiada interfejsy USB i RS232 oraz 4 MB pamięci Flash i może drukować grafikę i logo, kody kreskowe 2D. Rozdzielczości druku to 203 dpi przy prędkości 100 mm / s. Intuicyjny projekt mechanizmu etykiet umożliwia bezproblemowe ładowanie nośników. W celu ułatwienia konserwacji głowicę drukującą można łatwo zwolnić dzięki jednoprzyciskowemu mechanizmowi zwalniania głowicy, wałek dociskowy można również wymienić bez użycia narzędzi.
Przykładowe zastosowania
- Opieka zdrowotna
- Ogólne zastosowania biurowe
- Administracja
- Biblioteki
- Handel detaliczny
- Transport i logistyka
- Rozrywka
Akcesoria (opcjonalnie)
- Podajnik
- Nawijak zewnętrzny
- Gilotyna
- Odwijak
- Zegar czasu rzeczywistego
- Klawiatura
Bezpieczeństwo produktu
Producent: SATO
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termotransfer, termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 100 |
| Maks. długość druku [mm] | 300 |
| Szerokość druku [mm] | 105 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 22 |
| Maksymalna długość taśmy barwiącej [m] | 100 |
| Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm] | 110 |
| Dostępne interfejsy | USB, RS232 |
| Procesor | 32-bit RISC |
| Pamieć RAM | 8MB |
| Pamięć Flash | 4MB |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D |
| Języki programowania | SBPL (wersja 4.2) |
| Zasilanie | AC 230V AC/19V 3A |
| Temperatura składowania | -10 ~ 60 °C |
| Temperatura pracy | 0 ~ 35 ºC |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | 15 ~ 85 % (bez kondensacji) |
| Wymiary [mm] | 179 x 238 x 173 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |