Skaner dokumentów tożsamości Combo Scan ARH
Opis
Czytnik OCR Combo Scan jest rozwiązaniem pozwalającym na niezwykle szybką identyfikację danych zadrukowanych na kartach identyfikacyjnych, prawach jazdy, dowodach osobistych, paszportach, kartach biznesowych oraz wszelkich zadrukowanych dokumentach o maksymalnych rozmiarach 126mm x 55mm w ultra kompaktowej, ergonomicznej obudowie idealnej do różnych zastosowań komercyjnych i rządowych. Skanowanie obrazu rozpoczyna się automatycznie w momencie położenia dokumentu na powierzchni czytnika. Przechwycone obrazy są przesyłane do komputera przez złącze USB. Obrazy są następnie przetwarzane przez elastyczne oprogramowanie OCR w celu wyodrębnienia danych osobowych z karty. Możliwa jest obsługa jedną ręką w przypadku paszportów i obsługa bez użycia rąk w przypadku dowodów tożsamości. Zaawansowane możliwości Combo Scan obejmują odczytywanie drukowanych tekstów i rozpoznawanie zarówno kodów kreskowych 1D jak i 2D. Zaletą urządzenia jest łatwa integracja z różnymi systemami, włączając SDK (Software Development Kit). Brak części ruchomych oraz materiałów ekploatacyjnych zapewnia bezobsługową pracę co świadczy o prostocie obsługi urządzenia oraz zmniejsza ryzyko uszkodzenia. OCR Combo Scan jest zasilany przez port USB, bez konieczności zasilania zewnętrznego.
Kluczowe funkcje i główne korzyści Combo Scan
- Automatyczne wykrywanie dokumentów.
- Elastyczny OCR do odczytywania różnych typów dokumentów. Odczyt kart zgodnych ze standardem ICAO: czytanie paszportów, dowodów tożsamości, wiz i kart pokładowych w portach lotniczych i na innych przejściach granicznych
- Szybkie wprowadzanie danych w hotelach, wypożyczalniach samochodów, bankach, firmach
- Weryfikacja wieku i dokumentów tożsamości w sklepach detalicznych, klubach nocnych, kasynach
- Odczyt kart zgodnych ze standardem ICAO. Czytanie paszportów, dowodów tożsamości, wiz i kart pokładowych w portach lotniczych i na innych przejściach granicznych
- Skanowanie paszportów MRZ i całostronicowych identyfikatorów w świetle widzialnym białym i w podczerwieni
- Odczytywanie kodów kreskowych 1D i 2D z drukowanych dokumentów
- Wyjątkowo kompaktowe rozmiary i ergonomiczna konstrukcja
- Zasilanie z USB, bez konieczności stosowania zewnętrznego źródła zasilania
- Wysokiej rozdzielczości system optyczny
- Praca bezobsługowa: brak części ruchomych, brak materiałów eksploatacyjnych)
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Adaptive Recognition
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Combo Scan |
| Technologia odczytu | imager 1D (linear imager, diodowy), imager 2D (area imager, wizyjny) |
| Aktywny obszar skanowania | 125 mm × 55 mm |
| Rozdzielczość obrazu | 500ppi |
| Formaty obrazów | BMP, JPG, JPG2000 i PNG |
| Głębia koloru | 24 bits/pixels RGB |
| Odczyt MRZ OCR | Tak, Dokumenty zgodne z ICAO według specyfikacji ICAO 9303 Część 1, część 1v2, część 2, część 3 i część 3v2 dla typu ID-1, ID-2 i ID-3 MRZ Rozpoznawanie znaków optycznych |
| Odczyt VIZ OCR | Tak, strefy definiowane przez użytkownika |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D: UPC-A, EAN8, EAN13, Code39, Code128 i ITF 2D: PDF 417, Data Matrix, QR Code, Aztec Code Z dokumentów papierowych i urządzeń mobilnych PDF417 zgodny z AAMVA i IATA BCBP |
| Obsługiwane systemy opercyjne | Windows XP, Windows 2000, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Linux, Windows 10 Pro |
| Dostępne interfejsy | USB 2.0 High Speed |
| Języki programowania | C/C++, C#, Visual Basic 6.0, Delphi, VB.NET, Java |
| Kabel komunikacyjny | USB |
| Norma szczelności | IP 53 |
| Waga | 0.6 kg |
| Wymiary [mm] | 152 x 130 x 82 mm |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%] | 5-95% (bez kondensacji) |
| Temperatura pracy | 5°C - 45 °C |
| Gwarancja producenta [mc] | 12 |