Star TSP143IIIBI Bluetooth (iOS)
Opis
Drukarka Star TSP143IIIBI dzięki wbudowanej łączności Bluetooth jest idealną bezprzewodową drukarką paragonów bluetooth do zastosowań w punktach sprzedaży detalicznej, hotelach i punktach sprzedaży. Posiada również funkcję autoconnect dla urządzeń iOS (Apple iPad/iPhone), która automatycznie podłącza drukarkę TSP114 po jej włączeniu lub po powrocie w zasięg urządzenia.
Drukarka Bluetooth TSP143IIIBI charakteryzuje się wysoką prędkością drukowania 250 mm/s, wysokiej jakości automatyczną gilotyną (o żywotności 2 mln cięć) oraz możliwością pracy na cienkim papierze, co jest korzystne nie tylko dla środowiska, ale także dla kosztów operacyjnych użytkownika. Urządzenie zostało wyposażone we wszystkie potrzebne akcesoria konfiguracyjne, w tym wewnętrzny zasilacz.
W zestawie znajduje się również unikalne oprogramowanie futurePRNT firmy Star.
Drukarki TSP143IIIBI firmy Star oferują również bezpłatny dostęp do usług Star Cloud Services. Usługa Star Cloud Services obejmuje Star AllReceipts™, szybkie, bezpłatne i bezpieczne rozwiązanie do cyfrowego otrzymywania paragonów oraz Engage now, bezpieczną i konfigurowalną usługę umożliwiającą sprzedawcom detalicznym lepszą współpracę z klientami.
- Star TSP143IIIBI jest jedną z oficjalnych drukarek używanych z tabletami Uber Eats do drukowania paragonów i zamówień.
- Szybka, wysokiej jakości termiczna drukarka paragonów z technologią futurePRNT
- Produkuje paragony o szerokości 80 i 58 mm
- Prędkość drukowania 250mm/sekundę
- Funkcja autoconnect dla iOS (Apple iPad) po włączeniu zasilania lub poza zasięgiem
- Obcinacz gilotynowy (wytrzymałość 2 miliony cięć)
- Wewnętrzne źródło zasilania
- Obsługuje różne systemy operacyjne: Windows, Linux, Java POS, OPOS, Apple MAC
- Unikalne oprogramowanie futurePRNT w zestawie
- Unikatowe usługi w ramach Star Cloud
- Zgodność z normą Energy Star
- 4 lata gwarancji wraz z głowicą drukującą i obcinarką
Bezpieczeństwo produktu
Producent: STAR
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Dane techniczne
| Technologia druku | bezpośredni termiczny |
| Kolor druku | czarny |
| Maksymalna rozdzielczość druku | 203dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | 250mm/s |
| Maksymalna szerokość papieru | 80 mm/58 mm |
| Maksymalna szerokość wydruku | 51mm (58mm papier) 72mm (80mm papier) |
| Standardowa rolka papieru | Średnica zewnętrzna 83 mm |
| Typ nośnika | papier termiczny do paragonów |
| Interfejsy | Bluetooth (iOS) |
| Pamięć | - |
| Emulacje (języki) | ESC/POS |
| Zasilanie | 24VDC internal Power Supply |
| Wymiary i waga | 142 x 204 x 132mm, 1.68kg |
| Zawartość zestawu | Drukarka (kolor ciemnoszary), kabel zasilający |
| Niezawodność | Obcinarka 2 miliony cięć |
| Gwarancja producenta [msc] | 48 |