TSC DA220 Ethernet
Opis
DA220 to drukarka biurkowa do bezpośrednich nadruków termicznych. Drukarki są idealnym rozwiązaniem do szeregu zastosowań m.in. do oznaczania wyrobów (np. drukowania etykiet wysyłkowych, w handlu detalicznym,punkcie sprzedaży czy małych biurach) i innych zastosowań z zakresu etykietowania/oznaczania.
DA220 oferuje idealne połączenie niskiego kosztu z wytrzymałą oraz niezawodną konstrukcją. Model DA220 posiada rozdzielczość druku 203, maksymalna szerokość druku to 108mm przy prędkości drukowania aż 154,2 mm na sekundę. Mocne 60 watowe zasilanie daje wysoką jakość drukowanych etykiet, nawet przy najwyższej prędkości.
W urządzeniu można stosować rolki etykiet do bezpośrednich nadruków termicznych od 19 do 114 mm. Urządzenie drukuje ostre, czyste kody kreskowe, grafikę i tekst.
Model DA210 o niskim koszcie jest wyposażony we wszystkie niezbędne elementy, które zaspokajają większość podstawowych potrzeb przy drukowaniu etykiet, z zastosowaniem USB 2.0, Ethernet oraz RTC
Dostępna pamięć w modelu DA220 wynosi: 128M Flash i 64MB RAM. Taka pojemność wystarczy do łatwego przechowywania krojów liter czy znaków międzynarodowych i grafiki, oraz zapewnia wsparcie fabryczne pełnego zestawu standardowych emulacji przemysłowych, w tym trybu wierszowania i języków Eltron®, Zebra® czy Datamax, dzięki czemu wymiana starego sprzętu nie jest problematyczna.
Dla łatwego wprowadzania materiałów modele DA220 wyposażono w przyjazną dla użytkownika konstrukcję dwuczęściową z dużą pięciocalową wycentrowaną komorą na nośniki. Sprężynowy uchwyt przytrzymuje rolkę etykiet i ułatwia zakładanie materiałów. Wykrywanie góry formularza - po odstępie lub czarnym punkcie czy nacięciu - zapewniono w standardzie. Drukarkę wyposażono również w czujnik otwarcia głowicy.
Urządzenie posiada 24 miesięcy gwarancji (w tym 12 miesięcy na głowicę lub 25km).
Bezpieczeństwo produktu
Producent: TSC
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 152.4 |
| Szerokość druku [mm] | 108 |
| Maks. długość druku [mm] | 25,400 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 19 |
| Maks. szerokość etykiet [mm] | 114 |
| Języki programowania | EPL, ZPL, ZPL II, DPL |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D, |
| Pamięć Flash | 128MB |
| Pamieć RAM | 64MB |
| Procesor | 32-bit |
| Dostępne interfejsy | USB 2.0, Ethernet, RTC |
| Zasilanie | AC 100-240V, 50-60Hz |
| Temperatura pracy | od 5°C do 40°C |
| Temperatura składowania | od -40°C do 60°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 25% do 85% bez kondensacji |
| Wymiary [mm] | 172 mm (W) x 165 mm (H) x 195 mm (D) |
| Gwarancja producenta [msc] | 24 |