Tablet przemysłowy Getac ZX70 G2
Opis
W pełni wytrzymały tablet przemysłowy Getac ZX70 G2 działa na procesorze Snapdragon 660 z 4GB pamięci RAM i 64GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia za pomocą karty MicroSD). 7-calowy ekran dotykowy TFT ma rozdzielczość 1280 na 720 pikseli i można go obsługiwać w rękawiczkach. Czytelność na zewnątrz pomieszczeń zapewnia ekranu o jasności 580 nitów. Ważący 762 g Getac ZX70 G2 zbliża się wagą do najlżejszych laptopów - ale oczywiście jest przeznaczony do pracy w wymagających środowiskach, w których może zostać upuszczony, czy zalany wodą. Rynek docelowy to sektory takie jak usługi komunalne, produkcja, transport i logistyka, a więc wymaga on znacznej ochrony. Urządzenie jest zgodne z MIL-STD-810H, posiada certyfikat IP67 dla odporności na kurz/wodę i może wytrzymać upadek z wysokości do 6 stóp. Wytrzymała konstrukcja ZX70 została zoptymalizowana pod kątem szerokiej gamy konfigurowalnych funkcji.
Najważniesze cechy:
- Wyświetlacz 7'' LumiBond™ z technologią odczytu światła słonecznego Quadra Clear™ i pojemnościowym ekranem dotykowym obsługiwanym w rękawicach
- Certyfikat MIL-STD 810H i IP67
- WiFi, Bluetooth i GPS
- Tylna kamera 12 MP z autofokusem i przednia kamera 8 MP
- Czas pracy na baterii do 23 godzin
- Rekomendowany system Android Enterprise
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Getac
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| System operacyjny | Android 9.0 |
| Procesor | Qualcomm® Snapdragon™ 660, Octa-core 1.95 GHz, burst up to 2.2 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi, Bluetooth, GPS |
| Komunikacja przewodowa | USB, Micro USB, Złącze dokujące (Pogo lub JAE) DC in Jack x 1 MicroSD x 1 |
| Ilość pamięci | 4GB LPDDR4, 64GB Flash |
| Wyświetlacz | 7” IPS TFT LCD HD (1280 x 720) |
| Kamera | Webcam 8MP, kamera główna 12MP |
| Klawiatura | ekranowa |
| Norma szczelności | IP67 |
| Odporność na upadki z wysokości | 1.8m |
| Bateria | 8400mAh |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%] | 0-95% (bez kondensacji) |
| Temperatura pracy | 21°C do 60°C |
| Rozmiar i waga | 218 x 142 x 27 mm, 780g |