Tablet przemysłowy MioWork L1045 Surfing Pro Surfing 2GB/32GB, LTE, BCR
Opis
Całkowicie nowa seria MioWORK™ L1000 to idealne rozwiązanie dla pracowników terenowych w środowiskach zewnętrznych, o stopniu ochrony IP67 i odporności na upadek z wysokości 1,2 m. Duży i przejrzysty 10-calowy wyświetlacz dotykowy można obsługiwać zarówno mokrymi palcami, jak i w rękawiczkach*, co sprawia, że nadaje się on do wielu różnych zastosowań. Seria L1000 jest również wyposażona w ultraszybki przetwornik obrazu 1D/2D BCR i ulepszone przednie/tylne kamery 8 megapikseli z automatycznym ustawianiem ostrości, co ułatwia wydajną pracę bez zbędnych ceregieli. Elastyczne gniazdo konfiguracyjne zapewnia opcje portów I/O, w tym RS232, wyjście wideo HD i sieć LAN, co pozwala na dostosowanie do różnych scenariuszy użytkowania.
Seria MioWORK™ L1000 otrzymała certyfikat Android Enterprise Recommended (AER) rugged tablet, globalnej inicjatywy prowadzonej przez Google, która wymienia urządzenia i usługi najlepiej wyposażone do zastosowań profesjonalnych. Oznacza to, że seria L1000 została zwalidowana przez Google pod kątem zapewnienia potężnego pakietu zabezpieczeń i możliwości zarządzania oraz zapewnia trwałość wymaganą przez firmy.
- Android™ 9.0
- Android Enterprise Recommended (AER)
- Dostęp do Sklepu Google Play, zawierającego miliony aplikacji i aktualizacji zabezpieczeń, aby Twoje dane były bezpieczne
- Obsługa aktualizacji zabezpieczeń (kwartalne aktualizacje zabezpieczeń, dostępne przez pięć lat od wprowadzenia produktu na rynek)
- Przedni i tylny aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z autofokusem i lampą błyskową LED
- Wbudowany szybki czytnik obrazu 1D/2D BCR
- Zintegrowany czytnik NFC na froncie urządzenia
- Zintegrowane 4G LTE dla całodobowej łączności
- Dwuzakresowe WiFi 802.11 a/b/g/n/ac i Bluetooth® 4.2, obsługa BLE
- Podwójny system satelitarny obsługujący jednocześnie GPS + GLONASS ) (wersja L1045)
- Czytnik kodów1D/2D Laser (Honeywell N6603 ER)
- IP67, odporność na upadek z wysokości 1,2 m/3,9 stóp
- Opcjonalne wyjście wideo HD/porty LAN/RS232
- Możliwość montażu w standardzie VESA 100x200
Bezpieczeństwo produktu
Producent: MIO
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| System operacyjny | Android 9 (GMS) |
| Procesor | Qualcomm® Snapdragon™ SDM450 Octa core, 1.8GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth Wifi NFC LTE |
| Komunikacja przewodowa | USB |
| Ilość pamięci | 2GB RAM / 32GB |
| Wyświetlacz | 10.1" 1280x800 IPS |
| Kamera | 8+8mpix |
| Klawiatura | ekranowa |
| Norma szczelności | IP67 |
| Odporność na upadki z wysokości | 1.5m |
| Bateria | 5,500mAh Li-ion |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%] | 0-95% |
| Temperatura pracy | -20° to +50°C |
| Rozmiar i waga | 840g, 272.9 x 182.3 x 7.9/18.7mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |