Terminal danych 2D Datalogic Skorpio X4 Pistol grip Windows
Opis
Poręczny, solidny i kompatybilny z systemem data collector Scorpio X4 od Datalogic znajdzie zastosowanie w przyjmowaniu towarów, magazynie, podczas inwentaryzacji i jako wsparcie sprzedaży. Posiadawyświetlacz 3,2'' z tłem LED, zapewniający dobrą czytelność niezależnie od oświetlenia otoczenia. Doskonałą wydajność zapewnia szybki mikroprocesor Texas Instruments OMAP 4.1 GHz, 1 GB RAM i 8 GB Flash. Systemem operacyjnym jest preinstalowany Windows Embedded Compact. Skorpio X4 jest dostępny z 28-klawiszowym polem numerycznym. Posiada Bluetooth 4.0 oraz 802.11a/b/g/n WLAN i posiada certyfikat CCX V4. Zintegrowane są również interfejsy USB i RS232; połączenia Ethernetowe mogą być realizowane poprzez zewnętrzną stację ładowania pojedynczego lub wielokrotnego. Dodatkowym atutem jest opatentowana przez Datalogic technologia "Green Spot", która potwierdza udane skanowanie zielonym punktem świetlnym.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Datalogic
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | BT, Wi-Fi, |
| Technologia odczytu | imager 2D |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 1GB |
| Ilość pamięci FLASH | 8GB |
| Procesor | TI OMAP 4 |
| System operacyjny | Win Embedded Compact 7 |
| Klawiatura | 28 keys, numeric |
| Typ, rozdzielczość matrycy | 240x320 pixels |
| Przekątna matrycy [cale] | 3,2 |
| Panel dotykowy | nie |
| Dostępne interfejsy | usb, rs232 |
| Rodzaj baterii | 5200mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | Tak |
| Norma szczelności | IP64 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.8 |
| Temperatura składowania | -20°C to +70°C |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |