Terminal danych Arbor Gladius 5 ze skanerem 2D
Opis
Tablet przemysłowy Arbor Gladius 5 ze skanerem 2D
Zasilany przez czterordzeniowy procesor MTK i system operacyjny Android v4.2, Gladius 5 charakteryzuje się wydajnym systemem, przyjaznym dla użytkownika interfejsem, a także wytrzymałością na potencjalne zagrożenia, takie jak wstrząsy, wibracje, pył i wilgoć. Wysoka mobilność dzięki wielu łącznościom bezprzewodowym, w tym WLAN, WWAN i Bluetooth, pozwala na łączenie się z bazą danych na miejscu. W przypadku dłuższego użytkowania można go zamontować na wózku widłowym i ciężarówce lub po prostu wziąć do ręki za pomocą paska i kabury, jeśli jest to konieczne. Wydajna bateria o czasie pracy do 8 godzin z możliwością bezprzewodowego ładowania w standardzie Qi pozwala na cały dzień pracy. Nie ma wątpliwości, że Gladius 5 wnosi ogromny skok wydajności, produktywności i dokładności do zarządzania magazynem.
Cechy
Android™ v4.2 z czterordzeniowym procesorem Cortex™ A7
5,5" kolorowy wyświetlacz TFT LCD o rozdzielczości HD 1280 x 720
MIL-STD-810G i certyfikat IP-65, odporność na upadek z wysokości 1,5 m (5ft.)
Projekcyjny pojemnościowy panel wielodotykowy z antyrefleksyjnym szkłem Corning® Gorilla®.
Wbudowany czytnik kodów kreskowych 1D / imager kodów kreskowych 2D
Kontrola dostępu do systemu poprzez czytnik RFID / NFC
Obsługa ładowania bezprzewodowego w standardzie Qi
Korzyści
Usprawnienie gromadzenia danych w łańcuchu dostaw, dzięki czemu praca jest szybsza i dokładniejsza
System czasu rzeczywistego umożliwia natychmiastowe informacje o stanie zapasów, aby reagować szybko i skutecznie
Poprzez optymalizację wskaźnika rotacji zapasów w celu zwiększenia wykorzystania przestrzeni
Zmniejszenie procesów redundancji i błędów wejścia związanych z papierkowej roboty
Zwiększenie identyfikowalności danych i widoczności dzięki czytnikowi kodów kreskowych / RFID
Łatwe do zastosowania w istniejącym systemie operacyjnym magazynu
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Arbor
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Ethernet (LAN), Bluetooth, WiFi (WLAN) |
| Technologia odczytu | 1D/2D barcode image |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 1GB |
| Ilość pamięci FLASH | 8GB |
| Kamera | TAK, 2mpix i 8mpix |
| Typ, rozdzielczość matrycy | 1280 x 720 |
| Przekątna matrycy [cale] | 5.5” TFT LCD |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | usb, rs232 |
| Rodzaj baterii | 3600mAh |
| Norma szczelności | IP67 |
| Temperatura pracy | -10°C ~ 50°C |
| Temperatura składowania | -20°C ~ 60°C |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |