Terminal danych Cipherlab RS36 ze skanerem 2D Android 12
Opis
Ten model:
WIFI 802.11, Bluetooth 5.1 BLE/4.2 EDR, NFC , 4GB RAM+64GB Flash ROM , Standard Range 2D Imager (SE4770) , 16Mega Pixels Camera + 5Mega Pixels Camera , 4000mAh Battery , USB Snap-On Kit with EU Adapter , GMS(Android 12)
Dotykowy komputer mobilny CipherLab RS36 jest aktualizacją niezwykle udanego modelu RS35. Zbudowany na systemie Android 12 z zobowiązaniem do systemu Android 14, RS36 oferuje znajomy i przyjazny dla użytkownika interfejs, który skraca proces nauki i wdrażania. Zaawansowane możliwości skanowania i odczytu, w tym skanowanie kodów kreskowych 1D i 2D, funkcjonalność HF RFID i bezstykowe aplikacje NFC, sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla handlu detalicznego, transportu i logistyki.
RS36 jest wyposażony w wydajny procesor, kamerę o wysokiej rozdzielczości, transmisję Wi-Fi 6, łączność Bluetooth 5.1, rozwiązanie OCR, ekran czytelny w świetle słonecznym oraz wytrzymałą konstrukcję o stopniu ochrony IP65 i IP68. RS36 to idealny terminal ręczny dla pracowników mobilnych i pierwszej linii.
Zastosowanie w przemyśle:
- Transport i logistyka
- Magazynowanie
- Handel detaliczny
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Cipherlab
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth 5.1, Wi-Fi, NFC GMS |
| Technologia odczytu | imager 2D |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 64GB |
| Kamera | 16 Mpx + 5 Mpx, |
| Procesor | Qualcomm 4290 Octa-core 2 GHz |
| System operacyjny | Android 12 |
| Typ, rozdzielczość matrycy | HD+ |
| Przekątna matrycy [cale] | 5,5 |
| Rodzaj baterii | 4000mAH |
| W zestawie | Terminal, kabel kom.-ład. USB, zasilacz |
| Norma szczelności | IP67 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.5 |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |