Terminal danych Datalogic Memor 10 PDA, Baza, Pistol Grip
Opis
Memor 10 PDA łączy w sobie moc i wydajność smartfona z przyjazną obsługą systemu Android w smukłym i kompaktowym urządzeniu z wbudowanym skanerem 2D. Urządzenie jest wyposażone w pierwszy w branży system ładowania bezprzewodowego Datalogic, zapewniający niezawodne ładowanie bezdotykowe, w połączeniu z 1-częściową wymienną baterią dla zapewnienia najlepszych korzyści operacyjnych. Doskonała wydajność tego w pełni dotykowego PDA z systemem Android™ jest w stanie obsłużyć wiele aplikacji w różnych środowiskach, w tym nowy model z opcją silnika skanującego 2D Megapixel dla lepszej wydajności. Mechanizm skanujący MP umożliwia również odczytywanie kodów DotCode (śledzenie tytoniu) oraz znaków wodnych Digimarc®.Terminal jest wyposażony w najnowocześniejszą ośmiordzeniową platformę z systemem Android 8.1 (Oreo) i usługami Google Mobile Services. Memor 10 PDA jako jeden z pierwszych komputerów mobilnych, dołączył do programu "Android Enterprise Recommended" dla urządzeń o podwyższonej wytrzymałości.
- Ultra-Ergonomiczny, kompaktowy i wytrzymały
- 5-calowy pojemnościowy wyświetlacz HD z wielodotykowym szkłem hartowanym Dragontrail™
- Android 8.1 (Oreo) z Google Mobile Services
- Bezprzewodowe ładowanie eliminuje wszystkie styki w urządzeniu i podstawce
- Wytrzymałość na upadki do 1. 5 m na beton i uszczelnienie IP65
- Dwuzakresowe Wi-Fi, w tym najnowszy standard 802.11ac i 802.11r/k do szybkiego roamingu
- Pełny zestaw połączeń komórkowych dla głosu i danych, z LTE-Advanced/4G+
- Wspomagany GPS dla aplikacji opartych na lokalizacji- Bluetooth v4. Zaawansowany ultracienki imager 2D z opatentowaną przez Datalogic technologią "Green Spot" dla wizualnej informacji zwrotnej
- Technologia SoftSpot™ dla innowacyjnego wyzwalania poprzez wyświetlacz dotykowy
944350031
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Datalogic
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), 4G (LTE), NFC |
| Technologia odczytu | area imager 2D |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 3GB |
| Ilość pamięci FLASH | 32GB |
| Kamera | TAK, 13mpix |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2.0 GHz |
| System operacyjny | Android 8.1 Oreo |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | IPS, HD 720x1280 |
| Przekątna matrycy [cale] | 5 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB 2.0 |
| Rodzaj baterii | 3100mAh |
| W zestawie | Terminal, zasilacz, podstawka ładująca, bateria, 4100mAh, etui ochronne, |
| Uchwyt do terminala | Tak |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.5 |
| Temperatura pracy | -20 - 50 ºC |
| Temperatura składowania | -30 °C - 70 °C |
| Wilgotność otoczenia | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 15.5 x 7.8 x 1.87 cm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |