Terminal danych ELO M50 ze skanerem 2D i kamerą 8Mpix Zestaw
Opis
- Wytrzymały terminal danych, kieszonkowy komputer przenośny Elo M50 jest zasilany systemem Android 10 i usługami Google Mobile Services,
- Posiada ekran dotykowy o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości HD, zintegrowaną kamerę 8 megapikseli, 2D skaner kodów kreskowych (SE4710) i NFC.
- Komunikacja odbywa się za pomocą Bluetooth 5.0, Wi-Fi (2x2 MU-MIMO) i NFC (wariant z 4G LTE dostępny w opcjach do produktu).
- Urządzenie posiada standardowo 4GB pamięci RAM oraz 64GB pamięci Flash. Za pomocą kart Micro SD, możliwe jest jej rozszerzenie aż do 256GB
- Terminal świetnie sprawdzi się do zastosowań wewnątrz budynku np. do zarządzania produkcją na magazynach (wersja z 4G LTE doskonale sprawdzi się podczas mobilnej pracy na zewnątrz) .
- Wymienna bateria Elo M50 o pojemności 4000 mAh została zaprojektowana z myślą o długich godzinach pracy- zapewnia do 12 godzin ciągłej pracy. Interfejs Qualcomm Quick Charge umożliwia jej pełne naładowanie w ciągu 90 minut.
- Dostępne aplikacje obejmują BOPIS i zarządzanie zapasami, realizację zamówień i mobilne punkty sprzedaży a proste zarządzanie urządzeniami możliwe jest przy użyciu EloView lub systemu innych producentów, dzięki czemu zapewniona jest bezproblemowa integracja.
- Elo M50 jest odporny na upadek z 1,2m oraz posiada stopień ochrony przed wodą i pyłem IP-65.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: ELO
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth 5.0, WiFi, NFC |
| Technologia odczytu | imager 2D SE4710 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 64GB |
| Kamera | TAK, 8mpix |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 660 2.2GHz Octa-Core Processor |
| System operacyjny | Android 10 |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | LCD 1280 x 720 HD Gorilla Glass |
| Przekątna matrycy [cale] | 5,5 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB typ C |
| Rodzaj baterii | 4000mAh |
| W zestawie | terminal, bateria, kabel, zasilacz |
| Uchwyt do terminala | brak |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.2 |
| Temperatura pracy | 0°C - 50°C |
| Temperatura składowania | -30°C - 60°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% to 95% bez kondensacji |
| Wymiary | 85.5 mm x 167 mm x 17.4 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |