Terminal danych Emdoor EM-Q51 ekran 5" skaner 2D
Opis
- Wsparcie dla systemu Android 9.0
- Zintegrowana łączność 3G/4G, WiFi, Bluetooth i inne tryby łączności
- Wyposażony w baterię o dużej pojemności 4000mAh, wytrzymałość urządzenia wynosi 4 godziny
- Wysoki stopień ochrony IP65, zgodnie z MIL-STD-810G
- Obsługa GPS, GLONASS, dokładniejsze pozycjonowanie
- Wyposażony w aparat fotograficzny z autofokusem o rozdzielczości 13 milionów pikseli, łatwy do zbierania zdjęć i informacji wideo
- Obsługa 1D/2D, NFC i innych modułów funkcjonalnych, aby sprostać potrzebom aplikacji w wielu branżach
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Emdoor
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Wifi, Bluetooth, LTE |
| Technologia odczytu | imager 2D |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 64GB |
| Kamera | TAK, 13mpix |
| Procesor | - |
| System operacyjny | Android9 |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | LCD IPS 16:9,720*1280 |
| Przekątna matrycy [cale] | 5 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB |
| Rodzaj baterii | 4000mAh |
| W zestawie | Terminal zasilacz |
| Uchwyt do terminala | nie |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | b.d |
| Temperatura pracy | -10°C to +50°C |
| Temperatura składowania | -20°C to +60°C |
| Wilgotność otoczenia | 0-95% |
| Wymiary | 147.7 x 74 x 16.4mm |