Terminal danych Honeywell CT40 XP ze skanerem 2D Flex Range
Opis
- CT40 XP to kompleksowe rozwiązanie dla pracowników sklepów i innych pracowników mobilnych, które umożliwia bezproblemową realizację codziennych operacji, od wyszukiwania zapasów i ekspozycji towarów w sklepie po dostawy, logistykę i wiele innych.
- Zintegrowany z najnowszym przetwornikiem obrazu FlexRange™ firmy Honeywell, CT40 XP może przechwytywać kody kreskowe z odległości od kilku centymetrów do 10 metrów.
- Urządzenie ma mniejszą i lżejszą obudowę oraz 8-megapikselową kamerę przednią. Posiada wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.
- W połączeniu z wytrzymałym opakowaniem i ochronną obudową, która wytrzymuje wielokrotne upadki z wysokości 1,8 m, CT40 XP zapewnia niezawodne, bezpieczne działanie przez wiele lat, maksymalizując zwrot z inwestycji. CT40 XP zawiera wydajny procesor Qualcomm® z możliwością łatwej aktualizacji do systemu Android™ 11 i spełnia wymagania Android Enterprise Recommended (AER). Jest kompatybilny z aktualizacjami do systemów Android S (12) i T (13) do roku 2030.
- Narzędzia do zarządzania przedsiębiorstwem Mobility Edge umożliwiają firmom jednorazowe testowanie i zatwierdzanie aplikacji, przyspieszają wdrażanie w całym przedsiębiorstwie, optymalizują wydajność urządzeń, upraszczają konserwację i wydłużają cykl życia produktów. Dzięki rozwiązaniu "Device Finder" CT40 XP może łatwo zlokalizować zagubione urządzenia, nawet jeśli baterie rozładują się po pewnym czasie. Funkcja "warm swap" umożliwia pracownikom sklepu wymianę baterii bez wyłączania systemu operacyjnego.
- Łatwa kompatybilność i bezproblemowa integracja zarówno z aplikacjami podłączonymi do Honeywell, jak i aplikacjami innych firm, takimi jak MDM, Push to Talk i oprogramowanie VoIP, aby zmaksymalizować wydajność i chronić inwestycje.
UWAGA: Urządzenie standardowo sprzedawane jest bez ładowarki / bazy ładującej. Komplet zawierający ładowarkę, kabel oraz zasilacz dostępny jest w opcjach do produktu).
Do wyboru są różne wersje produktu. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu.
Tabelka poniżej prezentuje różne wersje terminala.

Bezpieczeństwo produktu
Producent: Honeywell
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi |
| Technologia odczytu | imager 2D (6803 Flex range) |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 32GB |
| Kamera | 13 Mpix tył, 8 Mpix - przód |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, |
| System operacyjny | Android (9.1) |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | Full HD 1920x1080, Ekran dotykowy Corning® Gorilla Glass® 5 |
| Przekątna matrycy [cale] | 5 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB 2.0 typ C |
| Rodzaj baterii | 4020 mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | NIE (opcjonalnie) |
| Norma szczelności | IP65/IP67 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.2/1.8 |
| Temperatura pracy | -20°C - 50°C |
| Temperatura składowania | -30°C -70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 162 mm x 77 mm x 18.2 mm |