Terminal danych Honeywell EDA52 ze skanerem 2D LTE 6 GB RAM/128 GB Flash Zestaw
Opis
Honeywell ScanPal EDA52 to terminal danych Android klasy korporacyjnej. Zapewnia niezawodne i bezpieczne połączenie bezprzewodowe między pracownikami w systemach front- i back-end w handlu detalicznym, transporcie i logistyce, produkcji, służbie zdrowia i służbie publicznej. W tym celu korzysta z interfejsów NFC, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 i 4G LTE.
ScanPal EDA52 to kolejna generacja urządzeń z serii ScanPal firmy Honeywell. W związku z tym posiada najnowsze wyposażenie, w tym ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliwości 2 GHz, szybko ładującą się baterię litowo-jonową o pojemności 4500 mAh oraz wydajny mechanizm skanujący Honeywell S0703, który szybko i precyzyjnie wychwytuje również uszkodzone lub niepełne kody kreskowe. Wyraźny ekran dotykowy o przekątnej 5,45 cala ze szkłem Gorilla Glass oraz ergonomiczna, elegancka konstrukcja przemysłowa znacznie zwiększają komfort i wygodę użytkowania. Ponadto tylna kamera o rozdzielczości 13 megapikseli umożliwia robienie zdjęć o wysokiej rozdzielczości w celu uzyskania wysokiej jakości dokumentacji obrazu, a przednia kamera o rozdzielczości 5 megapikseli pozwala na prowadzenie wideokomunikacji. Karta eSIM umożliwia proste zarządzanie subskrypcjami różnych operatorów sieci komórkowych, umożliwiając tym samym łatwe przełączanie się między operatorami bez konieczności zarządzania wieloma fizycznymi kartami SIM. Urządzenie EDA52 jest oparte na systemie Android 11 i może zostać zaktualizowane do wersji Androida 13*, co eliminuje problemy związane z konserwacją i zapewnia długotrwałą obsługę funkcji. Urządzenie jest zatwierdzone w ramach programu AER (Android Enterprise Recommended), inicjatywy prowadzonej przez Google, która pomaga przedsiębiorstwom wybrać, wdrożyć i zarządzać urządzeniami i usługami z systemem Android i usług najlepiej odpowiadających ich potrzebom. EDA52 można łatwo sparować z czytnikiem RFID IH25/IH40 firmy Honeywell. Użytkownicy mogą szybko przechwytywać duże ilości informacji RFID w takich zastosowaniach, jak sprzedaż detaliczna i śledzenie zapasów w magazynach.
- Komputer mobilny dla przedsiębiorstw o przekątnej 5,45 cala z systemem operacyjnym Android
- Silnik skanujący S0703, odczytuje również uszkodzone lub niekompletne kody kreskowe
- Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 2 GHz, akumulator o pojemności 4500 mAh
- Przednia kamera 5 megapikseli i tylna kamera 13 megapikseli
- Łączność bezprzewodowa: NFC, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 i 4G LTE
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Honeywell
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | USB-C, Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), 4G (LTE), NFC, |
| Technologia odczytu | imager 2D (S0703) |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 6GB |
| Ilość pamięci FLASH | 128GB |
| Kamera | TAK, 5mpix i 13mpix |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon SM6115 |
| System operacyjny | Android 11 |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | 1440 x 720 High Definition |
| Przekątna matrycy [cale] | 5,45 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB (2.0, type C) |
| Rodzaj baterii | 4500mAh |
| W zestawie | Terminal, kabel (USB), ładowarka sieciowa USB, bateria |
| Uchwyt do terminala | Nie |
| Norma szczelności | IP67 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.3 |
| Temperatura pracy | -20°C - +50°C |
| Temperatura składowania | -30°C to +70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% - 90% |
| Wymiary | 159mm x 75 mm x 14.4 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |