Terminal danych Honeywell EDA5S LTE ze skanerem 2D i kamerą 5mpix i 13mpix
Opis
Terminal danych Honeywell ScanPal EDA5S wyposażony jest w aktualny system operacyjny Android oraz ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 2.0 GHz. Dla bezpiecznej łączności bezprzewodowej opiera się na interfejsach NFC, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0. Dzięki temu idealnie nadaje się do zastosowań w handlu detalicznym, transporcie i logistyce.
Duży, 5,5-calowy ekran dotykowy ze szkłem Gorilla Glass i ergonomiczna konstrukcja przemysłowa zwiększają komfort i wygodę użytkowania. Dzięki lekkiej, smukłej konstrukcji użytkownicy z łatwością obsługują komputer mobilny jedną ręką i wygodnie przechowują go w etui. Tylna kamera o rozdzielczości 13 megapikseli wykonuje zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, umożliwiając tworzenie wysokiej jakości dokumentacji obrazu, natomiast przednia kamera o rozdzielczości 5 megapikseli umożliwia komunikację wideo. Ponadto ScanPal EDA5S posiada wytrzymałą obudowę z certyfikatem IP67, dzięki czemu dobrze nadaje się do pracy w trudnych i wymagających warunkach środowiskowych. Bateria litowo-jonowa o pojemności 3,060 mAh jest łatwo wyjmowalna, oferuje czas pracy około 8 godzin i obsługuje szybkie ładowanie 3.0.
- Ergonomiczny komputer mobilny klasy korporacyjnej z systemem Android
- 5,45-calowy wyświetlacz dotykowy HD z Gorilla Glass i podświetleniem LED
- Szybko ładująca się bateria litowo-jonowa o pojemności 3,060 mAh
- Solidna obudowa z certyfikatem IP67
- Łączność bezprzewodowa: NFC, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Honeywell
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC, |
| Technologia odczytu | Honeywell S0703 imager 2D SE4100 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 64GB |
| Kamera | TAK, 5mpix i 13mpix |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2.0 GHz, |
| System operacyjny | Android (11) |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | LCD, 1440 x 720 High Definition |
| Przekątna matrycy [cale] | 5,5 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB (2.0, type C) |
| Rodzaj baterii | 3060mAh |
| W zestawie | Terminal, Kabel usb |
| Uchwyt do terminala | Nie |
| Norma szczelności | IP67 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.2 |
| Temperatura pracy | -10°C to +50°C |
| Temperatura składowania | -20°C to +70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% to 90% |
| Wymiary | 159mm x 75 mm x 11.2mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |