Terminal danych Honeywell ScanPal EDA 51 ze skanerem 2D i kamerą 13Mpix
Opis
Terminal danych EDA51, zbudowany na systemie Android ™, oferuje doskonałe połączenie zintegrowanego skanowania, wydajnego przetwarzania, intuicyjnego interfejsu z ekranem dotykowym i solidnych połączeń w wytrzymałej, smukłej, ergonomicznej konstrukcji.
Główne cechy produktu:
- Przeznaczenie: handel detaliczny, magazyny, logistyka, usługi terenowe.
- Intuicyjny, łatwy w użyciu projekt duży, wyraźny, 5-calowy, pełny ekran dotykowy i intuicyjny interfejs smartfona sprawiają, że ScanPal EDA51 jest łatwy w użyciu i wymaga krótkiej nauki..
- Zgodność wsteczna z akcesoriami, bateriami i ładowarkami ScanPal EDA50 zapewnia większą elastyczność i niższy całkowity koszt posiadania.
- 2GB pamięci RAM i 16 GB pamięci Flash zapewniają wyjątkową wydajność pracy.
- Łączność bezprzewodowa Bluetooth, WiFi, 4G oraz NFC
- Zbudowany z szybkim ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm® Snapdragon do szybkiego przetwarzania danych i wytrzymałym akumulatorem litowo-jonowym 4000 mAh, który może działać przez 12 godzin lub dłużej.
- Łatwe przechwytywanie danych dzięki zintegrowanemu skanerowi. Odczyt kodów kreskowych 1D i 2D nawet jeśli są uszkodzone, dzięki najlepszemu w swojej klasie imagerowi 2D firmy Honeywell
- wykonywanie zadań związanych z obiegiem dokumentów jednym kliknięciem dzięki 13-megapikselowej kolorowej kamerze z automatycznym ustawianiem ostrości.
- Wytrzymała konstrukcja: smukły, lekki (272g) i wytrzymały jak urządzenie klasy konsumenckiej, ale zbudowany tak, aby wytrzymać wielokrotne upadki z wysokości 1,2 m (4 stopy) na beton, a także pył i wodę z najlepszym w swojej klasie uszczelnieniem IP64.
- Dostęp do usług mobilnych Google GMS
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Honeywell
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, WiFi, 4G, NFC |
| Technologia odczytu | 2D, imager (standard range) |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 2GB |
| Ilość pamięci FLASH | 16GB |
| Kamera | TAK, 13mpix |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 1.8 GHz, RAM |
| System operacyjny | Android 10 |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | 1280 x 720 High Definition |
| Przekątna matrycy [cale] | 5 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | Micro USB 2.0 |
| Rodzaj baterii | 4000mAh |
| W zestawie | kabel (USB), ładowarka sieciowa USB, EU, UK, US, Google Mobile Services, bateria, 4000mAh, |
| Uchwyt do terminala | NIE (możliwość dodania w opcjach) |
| Norma szczelności | IP64 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.2 |
| Temperatura pracy | od -10 st. C do 50 st. C |
| Temperatura składowania | -20°C - 70°C |
| Wilgotność otoczenia | od 10% do 90% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 157 mm x 78.2 mm x 16.9 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |