Terminal danych M3 Mobile US20X 2D Long Range S20X4C-QLCWEE-HF
Opis
Terminal danych M3 Mobile US20 wyposażono w system operacyjny Android 10 oraz moduł moduł skanowania dalekiego zasięgu SE4850 odczytu kodów 1D i 2D z większych odległości. Komputer mobilny Android US20 firmy M3 Mobile jest szczególnie łatwy w obsłudze dzięki alfanumerycznej klawiaturze funkcyjnej i pojemnościowemu, 4-calowemu wyświetlaczowi wielodotykowemu z wytrzymałym szkłem Corning Gorilla Glass - nawet w mokrych rękawicach i z rysikiem. Ta cecha w połączeniu z ochroną przed pyłem i wodą zgodnie z normą IP65 oraz ochroną przed uderzeniami z wysokości do 1,5 m czyni go idealnym funkcjonalnym partnerem w magazynie. Urządzenie posiada klawiaturę numeryczną z 30 klawiszami.
Dalsze wyposażenie obejmuje ośmiordzeniowy procesor 2,2 GHz, 4 GB RAM i 64 GB ROM. Rozszerzalna bateria litowo-jonowa hot-swap o pojemności 6700 mAh, hand-strap zapewnia długą gotowość operacyjną, a interfejsy Bluetooth, Wireless LAN, NFC i USB Type-C gwarantują płynny transfer danych. US20X posiada dodatkowo 2 sloty na karty SIM oraz 4G LTE.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: M3 Mobile
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | BT, GPS, NFC(HF), 4G |
| Technologia odczytu | imager 2D daleki zasięg, SE4850 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 64GB |
| Kamera | TAK, 5mpix |
| System operacyjny | Android 10 |
| Klawiatura | 51key |
| Typ, rozdzielczość matrycy | LCD |
| Przekątna matrycy [cale] | 4 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Rodzaj baterii | 6700mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |