Terminal naręczny Zebra WT6300
Opis
Terminal naręczny WT6300 firmy Zebra to najwyższej klasy przemysłowy komputer do noszenia zapewniający mobilność bez użycia rąk, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na halach produkcyjnych, magazynach, logistyce. Bazując na modelu WT6000, WT6300 oferuje nowe funkcje, które przenoszą wydajność i dokładność zamówień na wyższy poziom. System Android 10 stanowi poważne zabezpieczenie na przyszłość dla WT6300 i posiada ścieżkę dostępu do systemu Android 11. WT6300 jest wytrzymały i gotowy do pracy w najtrudniejszych warunkach, w tym w zamrażarce. Użytkownicy WT6300 otrzymują maksymalną wydajność i zasięg urządzeń peryferyjnych Bluetooth dzięki Bluetooth 5.0. Możesz zdecydować się na podłączenie skanera pierścieniowego Zebra Bluetooth i wyświetlacza montowanego na głowie HD4000 Head-Mounted Display, aby uzyskać kompletne rozwiązanie. WT6300 jest dedykowanym urządzeniem do noszenia, stworzonym z myślą o maksymalnej wygodzie przez cały dzień. Jest to jedno z najlżejszych urządzeń w swojej klasie, o bardzo nisko położonym środku ciężkości, co minimalizuje wysiłek mięśni i zmęczenie pracownika. Zaawansowany, wytrzymały wyświetlacz zoptymalizowany pod kątem pracy w rękawicach. Wielu pracowników nosi rękawice - dlatego wyświetlacz automatycznie wykrywa rękawice i w razie potrzeby dostosowuje czułość dotykuRozszerzona bateria 5000mAh można wymieniać na bieżąco, w trakcie realizacji zamówienia - bez konieczności wyłączania lub zamykania aplikacji. Baterie PowerPrecision+ zapewniają wskaźniki umożliwiające lepsze zarządzanie bateriami. Przeglądaj wskaźniki stanu baterii w bezpłatnej aplikacji Mobility DNA PowerPrecision Console, aby natychmiast wykryć i usunąć starzejące się baterie, które nie są już w stanie utrzymać pełnego naładowania - zanim wpłyną na produktywność użytkownika.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| System operacyjny | Android 10 |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2.2GHz |
| Ilość pamięci | RAM: 3 GB, Flash: 32 GB |
| Wyświetlacz | 3,2 cala. WVGA (800x480); podświetlenie LED; kolorowy wyświetlacz; |
| Klawiatura | ekranowa |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac) |
| Interfejsy | USB |
| Norma szczelności (IP) | IP65 |
| Temperatura pracy [°C] | -30°C - +50°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%] | 5 to 95% (bez kondensacji) |
| W zestawie | Terminal, bateria 5000mAh |
| Waga urządzenia i wymiary | 312g, 121 mm L X 89 mm W X 20 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |