Zebra TLP2824 Plus
Opis
Nowa seria dwucalowych drukarek Zebra LP/TLP2824 Plus to ulepszona wersja serii LP/TLP2824. Te niewielkich rozmiarów urządzenia prezentują nowy poziom wydajności w rodzinie drukarek stacjonarnych. Możliwość druku w technologii termotransferowej to elastyczne rozwiązanie wydruku kodów kreskowych odpowiednie dla szerokiego zakresu środowisk, zastosowań i możliwości budżetowych. Większą wydajność serii LP/TLP2824 Plus zapewnia oprogramowanie Zebra Setup Utilities oraz konstrukcja OpenACCESS z przezroczystym oknem podglądu, ułatwiające ładowanie i monitorowanie nośników oraz przycisk resetu sprzętowego. Drukarki zostały wyposażone w 32-bitowy procesor RISC zapewniający szybsze formatowanie i wydruk pierwszej etykiety, port szeregowy z automatycznym czujnikiem oraz dwa wbudowane języki programowania – EPL i ZPL. Oprogramowanie ZebraNet Bridge Enterprise umożliwia podgląd i kontrolę nad siecią drukarek w oddziałach firmy na całym świecie z jednego centralnego punktu. Elastyczne interfejsy i opcje wyposażenia umożliwiają łatwą integrację z systemem w szerokim zakresie zastosowań.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termotransferowy, termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 102 |
| Maks. długość druku [mm] | 991 |
| Szerokość druku [mm] | 56 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 19 |
| Maksymalna długość taśmy barwiącej [m] | 74 |
| Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm] | 58 |
| Dostępne interfejsy | USB, RS-232 |
| Procesor | RISC 32 bit |
| Pamieć RAM | 8 MB |
| Pamięć Flash | 4 MB |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D, PDF, GS1 Databar |
| Języki programowania | EPL, EPL2, ZPL, ZPL2 |
| Zasilanie | 100-240 V AC, 50-60 Hz |
| Temperatura składowania | od -40°C do 60°C |
| Temperatura pracy | od 4.4°C do 41°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 5% do 95% bez kondensacji |
| Wymiary [mm] | 126 x 178 x 235 |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |