Zebra ZD500 WiFi Bluetooth
Opis
Biurkowa drukarka etykiet, kodów kreskowych Zebra ZD500 z modułem WiFi oraz Bluetooth
ZD500 jest wysokowydajną, niewielkich rozmiarów biurkową drukarką etykiet samoprzylepnych marki Zebra. Wielość opcji dotyczących zarówno materiałów eksploatacyjnych jak i komunikacyjnych pozwala na użycie drukarki w bardzo szerokim zakresie
Cechy produktu
- Rozdzielczość 203dpi
- Tryby druku: termotransferowy i termiczny
- Łatwa integracja dzięki ZPL, Link-OS i licznym interfejsom
- Interfejsy: Bluetooth, Wi-Fi (802.11a/b/g/n), multi-interfejs (RS232, USB, Ethernet, równoległy)
- Firmware ZPL (SGD, XML, Unicode) emulacja ZPLII
- Zadruk na etykietach o maksymalnej szerokość 104mm przy maksymalnej prędkości 152mm/s
- Pamięć: 128 MB SDRAM (4 MB dostępne dla użytkownika) oraz 256 MB Flash (56 MB dostępne dla użytkownika), zegar czasu rzeczywistego (RTC), ruchomy czujnik,
- Standardowa 2-letnia gwarancja
- W komplecie: drukarka, kabel (USB), zasilacz, kabel zasilający (EU, UK)
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termotransfer, termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 152mm/s |
| Maks. długość druku [mm] | 991 |
| Szerokość druku [mm] | 104 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 25.4 |
| Maksymalna długość taśmy barwiącej [m] | 74 |
| Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm] | 109 |
| Dostępne interfejsy | Bluetooth, Wi-Fi (802.11a/b/g/n), multi-interfejs (RS232, USB, Ethernet, równoległy) |
| Procesor | 32-bit RISC |
| Pamieć RAM | 128MB |
| Pamięć Flash | 256MB |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D |
| Języki programowania | ZBI, ZPL II, ZPL, XML |
| Zasilanie | Auto-switching 100-240V |
| Temperatura składowania | -40 - 60°C |
| Temperatura pracy | 5ºC - 40ºC |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | 5% do 95% bez kondensacji |
| Wymiary [mm] | 193 x 190.5 x 254 |
| Gwarancja producenta [msc] | 24 |