Zebra ZD510-HC drukarka do opasek na rękę
Opis
Zebra ZD510-HC 300 dpi jest termiczną drukarką do druku opasek na rękę. W urządzeniu stosuje się wkłady z jedynymi dostępnymi na rynku opaskami z powłoką antybakteryjną — Z-Band® marki Zebra. Opaski na rękę dla pacjentów są podstawą bezpieczniejszego i wydajniejszego procesu świadczenia opieki, ponieważ zapewniają użytkownikom optymalną trwałość obrazu i wydajność skanowania kodów kreskowych. Opaski są odporne na działanie środków odkażających do rąk oraz dostępne w wielu różnych rozmiarach, kolorach i stopniach miękkości oraz szeregu rozmiarów (od niemowlęcego do dorosłego). ZD510-HC natychmiast rozpoznaje rozmiar opaski i automatycznie konfiguruje ustawienia jasności i prędkości, zapewniając optymalną jakość druku i trwałość opasek - niepotrzebne są więc dodatkowe szkolenia z obsługi. Obudowa drukarki Zebra ZD510-HC wykazuje odporność na środki dezynfekcyjne i promieniowanie UV i wytrzymuje regularne odkażanie żrącymi środkami chemicznymi i światłem UV, tym samym pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się zarazków i zwiększa bezpieczeństwo pacjentów. Zebra ZD510-HC działa pod solidnym systemem operacyjnym Link-OS do drukarek oraz oprogramowaniem Print DNA – zestawem narzędzi programistycznych, które zwiększają produktywność, widoczność i usprawniających zarządzanie. Urządzenie zatwierdzono do użytku z głównymi systemami przyjęć, wypisów i przeniesień m.in. Allscripts, CareFusion, McKesson, CPSI, Epic czy Cerner. Dodatkowo przy użyciu ZD510-HC możliwe jest drukowanie opasek na rękę także do użytku w branżach rozrywkowych np. aquaparkach- to najprostsze w obsłudze oraz najbardziej niezawodne w branży rozwiązanie do druku opasek na rękę.
Możliwe zastosowania:
- Ochrona zdrowia (szpitale, POZ, laboratoria)
- Turystyka, gastronomia, organizacja imprez
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 300 |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 51 mm/s |
| Szerokość druku [mm] | 19,05 mm; 25,4 mm; 30,16 mm |
| Maks. długość druku [mm] | 558 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | - |
| Maks. szerokość etykiet [mm] | - |
| Języki programowania | EPL2, ZPL2, XML |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D |
| Pamięć Flash | 512 mb |
| Pamieć RAM | 256 mb |
| Procesor | - |
| Dostępne interfejsy | USB, Ethernet, USB Host |
| Zasilanie | 100—240VAC, 50—60Hz |
| Temperatura pracy | od 4,4°C do 40°C |
| Temperatura składowania | od -40°C do 60°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | 5% - 85% bez kondensacj |
| Wymiary [mm] | 127 mm × 178 mm* × 242 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |