Zebra ZD621D Ethernet Wifi
Opis
Drukarka biurkowa Zebra ZD621 została zaprojektowana z myślą o zrównoważonej jakości druku etykiet w handlu detalicznym, produkcji, transporcie i logistyce oraz służbie zdrowia. Oferowana termiczna wersja osiąga maksymalną prędkość druku 203 mm/s w rozdzielczości 203 dpi.
Szeroka gama interfejsów ZD621 ułatwia integrację i łączność z sieciami przewodowymi i bezprzewodowymi. Możliwe jest także bezpośrednie połączenie z komputerem PC z systemem Windows, Android lub iOS. Interfejsy w oferowanej wersji obejmują USB 2.0, host USB, Ethernet, port szeregowy, Wi-Fi 802.11ac i Bluetooth 4.1.
ZD621 jest wspierany przez innowacyjne narzędzia "Print DNA Software Suite" opartego na Link-OS. Należą do nich narzędzie zabezpieczające "PrintSecure" oraz narzędzie do zarządzania "Printer Profile Manager Enterprise". Poprzez "Virtual Devices" emulowane są języki drukarki, które normalnie kojarzone są z innymi markami drukarek.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 203 |
| Szerokość druku [mm] | 104 |
| Maks. długość druku [mm] | 991 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 15 |
| Maks. szerokość etykiet [mm] | 108 |
| Języki programowania | ZPL II; EPL 2; XML; ZBI; PDF Direct |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D |
| Pamięć Flash | 512MB |
| Pamieć RAM | 256MB |
| Procesor | RISC 32 CPU |
| Dostępne interfejsy | USB, USB Host, RS232, BT, Ethernet, |
| Zasilanie | 100-240VAC, 50-60Hz; |
| Temperatura pracy | 4.4° - 41°C |
| Temperatura składowania | -40° to 140°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | 5% to 95% |
| Wymiary [mm] | 221 mm L x 177 mm W x 151 mm H |
| Gwarancja producenta [msc] | 24 |