Zebra ZT220 termotransfer
Opis
ZT220™ to półprzemysłowa termotransferowa drukarka etykiet firmy Zebra przeznaczona do druku średniej ilości wolumenu. Urządzenie zaprojektowano z myślą o kompatybilności ze starszymi modelami Stripe oraz S4M ułatwiając instalację i wdrożenie w dotychczasowym środowisku informatycznym. Jedną z najistotniejszych zalet drukarki ZT220 jest jej niewielka waga (zaledwie 7,8 kg) i kompaktowa konstrukcja ze składaną pokrywą, dzięki czemu można ją zastosować w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Wygodne ładowanie nośników, wymiana materiałów eksploatacyjnych z bocznej strony urządzenia, zamienne opcje interfejsów oraz przejrzysta klawiatura z trzema przyciskami ograniczają obsługę i serwis urządzenia do minimum. Wysoka jakość druku zapewnia czyste i wyraźne wydruki tekstu i kodów kreskowych 1D i 2D. Zebra ZT220 oferuje w standardzie druk w technologii termicznej oraz wyposażenie w porty: szeregowy oraz USB. Opcjonalnie drukarka może współpracować z interfejsem sieciowym ethernet , WLAN oraz portem równoległym Centronics®. ZT220 znajduje szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki: transport, produkcja, służba zdrowia, handel detaliczny czy też administracja publiczna.
Zakup pakietów serwisowych producenta umożliwia wydłużenie i rozszerzenie warunków gwarancyjnych oferowanych dla danego modelu drukarki
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termotransferowy, termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 152 |
| Maks. długość druku [mm] | 3988 |
| Szerokość druku [mm] | 104 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 19.4 |
| Maksymalna długość taśmy barwiącej [m] | 300 |
| Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm] | 110 |
| Dostępne interfejsy | USB, RS-232 |
| Procesor | 32 bit |
| Pamieć RAM | 128 MB |
| Pamięć Flash | 128 MB |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D, |
| Języki programowania | EPL, ZPL, ZPL2 |
| Zasilanie | 90 - 265 VAC, 48 - 62 Hz |
| Temperatura składowania | od -40°C do 60°C |
| Temperatura pracy | od 0°C do 40°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 20% do 85% |
| Wymiary [mm] | 239 x 280 x 432 |
| Gwarancja producenta [msc] | 24 |