Zebra ZT230 Termotransferowa Ethernet
Opis
Wytrzymała metalowa obudowa i elegancka kompaktowa konstrukcja drukarki, pozwalają na używanie drukarki nawet w niewielkich pomieszczeniach i trudnych warunkach produkcyjnych. Ładowanie nośników jest proste a wymiana materiałów eksploatacyjnych odbywa się z bocznej strony urządzenia. Czytelny wyświetlacz LCD z klawiaturą i zamienne opcje interfejsów ograniczają serwis oraz obsługę urządzenia do minimum. Cechą wyróżniającą serię ZT230 jest konstrukcja która zapewnia większą precyzję druku, czyste i wyraźne wydruki tekstu i kodów kreskowych (nawet na wąskich nośnikach). Urządzenie sprawdza się świetnie w druku etykiet z kodami kreskowymi 1D i 2D. Urządzenie z powodzeniem zastępuje starsze modele Stripe i S4m. Urządzenie wyposażone jest w porty: szeregowy, USB, Ethernet. Urządzenie przeznaczone do lekkich zastosowań przemysłowych i handlowych.
Zakup pakietów serwisowych producenta umożliwia wydłużenie i rozszerzenie warunków gwarancyjnych oferowanych dla danego modelu drukarki
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termotransferowy, termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 152 |
| Maks. długość druku [mm] | 3988 |
| Szerokość druku [mm] | 104 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 19.4 |
| Maksymalna długość taśmy barwiącej [m] | 450 |
| Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm] | 110 |
| Dostępne interfejsy | USB, RS-232, ethernet |
| Procesor | - |
| Pamieć RAM | 128 MB |
| Pamięć Flash | 128 MB |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D, GS1 Databar, PDF |
| Języki programowania | EPL, ZPL, ZPL2 |
| Zasilanie | 90 - 265 VAC, 48 - 62 Hz |
| Temperatura składowania | od -40°C do 60°C |
| Temperatura pracy | od 5°C do 40°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 20% do 85% |
| Wymiary [mm] | 242 x 277 x 432 |
| Gwarancja producenta [msc] | 24 |