Sato WS408DT
Opis
Seria 4-calowych biurkowych drukarek SATO WS4 jest bogata w funkcje, przystępna cenowo i zapewnia dużą przepustowość produkcji. Wersja termiczna drukarki oferuje druk w rozdzielczości 203dpi lub 300dpi do gęstszych czcionek (opcjonalnie) z prędkością do 152.4 mm/sec (203dpi) , 101.6 (300dpi). Model WS4 w wersji termicznej nie potrzebuje taśmy barwiącej do zadruku, co zmniejsza całkowity koszt posiadania użytkownika. WS4 obsługuje rdzeń etykiet 1 ”i 1,5 oraz oferuje zadruk na etykietach o szerokości od 22.4mm do 115mm.Urządzenie świetnie sprawdzi się zatem jako drukarka do mniej trwałych zastosowań np. wydruk etykiet kurierskich, listów przewozowych czy potwierdzeń/ paragonów niefiskalnych. Mniejsza liczba części wewnętrznych i przejrzysta ścieżka etykiet umożliwiają łatwe ładowanie etykiet. Użytkownik może również bez wysiłku wymienić głowicę drukującą i wałek dociskowy bez żadnych narzędzi. Zaprojektowana z myślą o łączności, drukarka WS4 posiada standardowe interfejsy USB, RS232 i Ethernet. Posiada również (opcjonalne) interfejsy komunikacyjne Bluetooth lub 802.11 WLAN, dla wygodnego interfejsu bezprzewodowego za pośrednictwem inteligentnych urządzeń. Dodatkowo dzięki dostępności interfejsu hosta USB aktualizacje oprogramowania układowego są proste i bezproblemowe. WS4 ma 3 kolorowe diody LED, aby pomóc operatorowi w łatwej identyfikacji stanu drukarki.
Opcje: Rozdzielczość 203 lub 300 dpi. Gilotyna, Nawijak, Odwijak zewnętrzny, Bluetooth, Bezprzewodowa sieć LAN, Zegar czasu rzeczywistego
Bezpieczeństwo produktu
Producent: SATO
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203dpi |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 154mm/s |
| Szerokość druku [mm] | 104 |
| Maks. długość druku [mm] | 999 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 22.4 |
| Maks. szerokość etykiet [mm] | 115 |
| Języki programowania | Auto Detect - SBPL®, SZPL®, SEPL®, SDPL®, SIPL® |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D |
| Pamięć Flash | 16MB |
| Pamieć RAM | 32MB |
| Procesor | - |
| Dostępne interfejsy | USB, RS232, Ethernet |
| Zasilanie | AC100V-240V |
| Temperatura pracy | od 5°C do 40°C |
| Temperatura składowania | od -20°C do 60°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | 25% - 85% bez kondensacj |
| Wymiary [mm] | (183.8 mm) x (225.9 mm) x (166.0 mm) |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |