Star TSP143IIU USB
Opis
Star TSP143III została wybrana przez niezliczone firmy produkujące oprogramowanie POS jako najlepsza, uniwersalna termiczna drukarka paragonów. Dzięki setkom integracji z dostawcami oprogramowania POS dla handlu detalicznego i restauracji. Jako wiodący gracz na rynku mPOS, TSP143III firmy Star Micronics jest oferowany z interfejsem USB dla łatwej i gotowej do użycia instalacji. Wersja USB posiada funkcję numeru seryjnego USB, dzięki czemu komputer wykrywa TSP143IIIU na swojej platformie Windows za pomocą dowolnego portu USB. Nowa termiczna drukarka paragonów jest unowocześnioną wersją modelu TSP100, drukującą z prawie dwukrotnie większą prędkością dzięki specjalnej funkcji de-curl, i jest w pełni kompatybilna z poprzednią wersją, nie wymagając dodatkowej integracji ani rozwoju.
Dzięki dołączonemu wewnętrznemu zasilaczowi, kablom zasilającym, kompletnemu zestawowi montażowemu i rolce papieru, TSP143III jest idealną drukarką do każdego zestawu mPOS. Star dodał również dodatkowe złącze USB typ-A dla jednego wygodnego źródła zasilania dla Twojego tabletu lub urządzenia mobilnego. TSP143III drukuje z prędkością 43 RPM (250mm/s) i posiada funkcję ładowania papieru "Drop-In and Print" oraz automatyczną gilotynę.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: STAR
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Dane techniczne
| Technologia druku | bezpośredni termiczny |
| Kolor druku | czarny |
| Maksymalna rozdzielczość druku | 203dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | 250mm/s |
| Maksymalna szerokość papieru | 80 mm/58 mm |
| Maksymalna szerokość wydruku | 51mm (58mm papier) 72mm (80mm papier) |
| Standardowa rolka papieru | Średnica zewnętrzna 83 mm |
| Typ nośnika | papier termiczny do paragonów |
| Interfejsy | USB |
| Pamięć | RAM: 12 Kb |
| Emulacje (języki) | ESC/POS |
| Zasilanie | 24VDC internal Power Supply |
| Wymiary i waga | 142 x 204 x 132mm, 1.68kg |
| Zawartość zestawu | Drukarka (kolor ciemnoszary), kabel (USB), kabel zasilający, uchwyt ścienny, |
| Niezawodność | Obcinarka 2 miliony cięć |
| Gwarancja producenta [msc] | 48 |