Tablet przemysłowy Arbor Gladius 10 ze skanerem 2D
Opis
Gladius 10 firmy ARBOR to wytrzymały Tablet PC z procesorem MTK MT8392 Octa Core 1.7 GHz Cortex A7, 2 GB RAM i 16GB pamięci masowej. Bezwentylatorowy system posiada certyfikat IP65 i jest zabezpieczony przed upadkami z wysokości 1,2m/4ft (z gumową osłoną). Posiada 5-punktowy pojemnościowy panel dotykowy, zintegrowany mikrofon, zintegrowane głośniki, jeden przedni aparat 5.0 MP i jeden tylny aparat 13.0 MP AF z lampą błyskową. Ekran pokryty szkłem Corning Gorilla Glass 3 również pomaga zapobiegać zadrapaniom i innym uszkodzeniom wyświetlacza LCD.
Gladius 10 posiada także akcelerometr, barometr, żyroskop, czytnik NFC, port Micro USB 2.0, slot microSD/SDHC, 2 sloty na karty SIM oraz port Mini HDMI. Urządzenie obsługuje WLAN b/g/n, Bluetooth 4.0 LE + EDR, sieci WWAN 3G HSPA+, GPRS, EDGE oraz GPS, AGPS i E-compass. Oferowana wersja posiada czytnik kodów kreskowych 2D.
Tabet przemysłowy Arbor Gladius 10 zapewnia do 8 godzin pracy na baterii i jest dostępny z systemem Android v4.4.
Specyfikacja produktu:
- Bezwentylatorowy przemysłowy Handheld PC
- Porty I/O z gumowymi osłonami na zawiasach
- Android v4.4
- Ośmiordzeniowy procesor MTK MT8392 Cortex™A7, oparty na systemie Android
- W pełni wytrzymały do zastosowań magazynowych / transportowych / medycznych / mPOS
- 10.1" kolorowy wyświetlacz TFT LCD, 5-punktowy, pojemnościowy Multi-Touch, rozdzielczość 1280x800
- Obsługa Wi-Fi, Bluetooth, 3G i GPS
- GPS, AGPS i E-kompas (GPS musi być używany z A-GPS dostarczanym przez kartę SIM)
- Wbudowany skaner kodów kreskowych 1D/2D i czytnik NFC
- Temperatura pracy: -10 ~ 50ºC
- Certyfikat IP-65, odporność na upadek z wysokości 1,2 m (4 stóp)
- 2 GB RAM, 16GB pamięci masowej
- Audio: zintegrowany mikrofon, zintegrowany głośnik
- 5.0 MP przedni aparat, tylna kamera 13.0 MP z lampą błyskową
- Akcelerometr (G-sensor), barometr i żyroskop)
- Skaner kodów kreskowych 1D/2D z fizycznym przyciskiem wyzwalającym
- 1 port Micro USB 2.0
- 1 gniazdo microSD/SDHC
- 2 gniazda kart SIM
- 1 port mini HDMI
- Wejście zasilania 100-240VAC,
- Wyjście zasilania 5V/2A DC
- Do 8 godzin pracy na baterii, pojemność baterii litowo-jonowej 3.8.V, 9300mAh,
- Wymiary: 278,4 mm x 190,7 mm x 22,9 mm (w x h x d)
- 1 rok gwarancji
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Arbor
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| System operacyjny | Android v4.4 |
| Procesor | MTK MT8392 Octa-core Cortex™A7 1.7GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Wi-Fi, Bluetooth, 3G i GPS, NFC |
| Komunikacja przewodowa | Micro USB 2.0 port, Mini HDMI port |
| Ilość pamięci | 2 GB RAM, 16GB Flash |
| Wyświetlacz | 10.1" kolorowy wyświetlacz TFT LCD, 5-punktowy, pojemnościowy Multi-Touch, rozdzielczość 1280x800 |
| Kamera | 5.0 Mpix przedni aparat, tylna kamera 13.0 Mpix z lampą błyskową |
| Klawiatura | ekranowa |
| Norma szczelności | IP65 |
| Odporność na upadki z wysokości | 1.2m |
| Bateria | 9300mAh |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%] | 10 - 90% |
| Temperatura pracy | -10°C - 50°C |
| Rozmiar i waga | 278.4 x 190.7 x 22.9 mm, 1035g |
| W zestawie | tablet, bateria, słuchawki z mikrofonem |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |