Tablet przemysłowy Arbor Gladius G0975
Opis
Gladius G0975 firmy ARBOR to tablet przemysłowy z czterordzeniowym procesorem Intel Celeron N2930 1.83 GHz. Do dyspozycji jest do 8 GB DDR3L RAM. Bezwentylatorowy system spełnia specyfikacje wstrząsów i wibracji zgodnie z MIL-STD-810G. Dodatkowo tablet posiada certyfikat IP65 i jest chroniony przed upadkami z wysokości 1,2 m/4 stóp.
Gladius G0975 posiada tylną kamerę CMOS 5.0 MP z AF i diodą LED, jeden port Mini HDMI, jeden port USB 3.0, jeden port USB 2.0, jedno gniazdo microSD/SDHCSDXC, porty audio, jedno 8-pinowe złącze dokujące, jeden dysk SSD mSATA 32GB oraz obsługuje WLAN a/b/n/g i Bluetooth 4.0 LE.
Tablet PC jest dostępny z systemem operacyjnym Windows Embedded 8.1, w zestawie prócz tableta i baterii 2270mAh znajduje się również zasilacz i pasek na ramię.
- Wyświetlacz LED XGA IPS o przekątnej 9,7" z funkcją dotyku pojemnościowego
- Wysoka wydajność obliczeniowa dzięki Intel® Quad Core Celeron®.
- W pełni wytrzymały dla mobilnych punktów sprzedaży lub aplikacji magazynowych
- Spełnia normy MIL-STD-810G, IP65, odporność na upadek z wysokości 1.2m
- Wysoka mobilność, wiele możliwości połączeń (Bluetooth/WLAN)
- Ekran Multi-Touch z Corning® Gorilla® Glass
- Obsługa zewnętrznej baterii z pokrywą baterii oraz baterii wewnętrznej
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Arbor
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| System operacyjny | Windows Embedded 8.1 |
| Procesor | Intel® Celeron® Processor N2930 quad-core 1.83 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac) |
| Komunikacja przewodowa | 2 porty USB, 1 port USB 3.0 i 1 port mikro USB 2.0, 1 slot microSD/SDHC/SDXC, 1 mini HDMI |
| Ilość pamięci | 1GB RAM, 32GB mSATA SSD |
| Wyświetlacz | 9.7'' XGA 1024x768 |
| Kamera | 5,0 MP tylny aparat AF CMOS z diodą LED |
| Klawiatura | ekranowa |
| Norma szczelności | IP65 |
| Odporność na upadki z wysokości | 1.2m |
| Bateria | 2270mAh |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%] | 10 ~ 95% (bez kondesacji) |
| Temperatura pracy | -20 ~ 45ºC |
| Rozmiar i waga | 260 x 200 x 30.6 mm, 1kg |
| W zestawie | tablet, bateria,zasilacz, pasek |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |