Tablet przemysłowy MILBOOK A16
Opis
Tablet MILBOOK A16 charakteryzuje się solidną precyzyjnie zaprojektowaną konstrukcją mechaniczną i rygorystycznie przetestowanymi komponentami najwyższej jakości. Spełnia normy MIL-STD 810G, jest odporny na upadek z wysokości 4 stóp i ma stopień ochrony IP65. Ta mocna i elegancka maszyna została zaprojektowana aby łączyć wytrzymałość na poziomie wojskowym, funkcjonalność pracownika terenowego, wydajność komputera stacjonarnego i długą żywotność baterii do nieprzerwanego użytkowania.
Podstawowe cechy :
- Wyświetlacz 10,1" FHD (1920x1200) MILScreen Gorilla Glass IPS LCD
- Procesor Qualcomm MSM8953 (8 cores,2 GHz)
- Pamięć RAM 4GB
- Dysk SSD 64GB
- Łączność WLAN /bluetooth 5.1/ 4G LTE /GPS/NFC
- Złącza USB3.0, USB typC, HDMI, SIM, mikrofon, słuchawki, zasilanie, złącze dokujące
- Kamera 5 MPix/ 13 MPix
- Czytnik kart SDHC
- Pojemna i wydajna bateria 10 000 mAh
- Magnezowa obudowa - odporny na wstrząsy, upadki i zalania/ MIL-STD810G / IP65
10.1" FHD (1920x1200) IPS 10-points Touchscreen MILScreen GG Display, CPU Qualcomm MSM8953 (8 cores,2 GHz), Android 10, 4GB RAM, 64GB SSD, 802.11a/b/g/n/ac Wireless, Bluetooth 4.1, NFC,LTE+GPS, USB3.0+USB-C, HDMI1.4a, Docking port, 5MP Front Camera, 13MP Rear Camera,10 000mAh battery(12h), IP65, MIL-STD 810G (1,2m)
Bezpieczeństwo produktu
Producent: MILBOOK
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wyświetlacz (rodzaj, przekątna, rozdzielczość) | 10.1" FHD (1920x1200) IPS 10-points Touchscreen MILScreen GG Display |
| System operacyjny | Android 10 |
| Procesor | CPU Qualcomm MSM8953 (8 cores,2 GHz) |
| Komunikacja bezprzewodowa | wifi, Bluetooth 4.1, NFC,LTE+GPS |
| Komunikacja przewodowa | USB3.0+USB-C, HDMI1.4a, Docking port |
| Moduł GPS | tak |
| Kamera | 5MP Front Camera, 13MP Rear Camera |
| Panel dotykowy | tak |
| Pojemność baterii | 10 000mAh battery(12h) |
| Ilość pamięci | 4GB RAM, 64GB SSD |
| Odporność na upadki z wysokości | 1,2m |
| Norma szczelności (IP) | IP65 |