Tablet przemysłowy Zebra ET45
Opis
Tablety biznesowe ET45 firmy Zebra oferują wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia pracy od razu po rozpakowaniu przy najwyższej wydajności. Dostępne są z pojemnościowym 8-calowym wyświetlaczem wielodotykowym ze szkłem Corning Gorilla Glass i systemem operacyjnym Android. Ponadto posiadają zintegrowany skaner kodów kreskowych 1D/2D z silnikiem skanującym Zebra SE4710.
Dodatkowe wyposażenie obejmuje wymienną baterię o pojemności 6 150 mAh, funkcję push-to-talk oraz wydajną komunikację bezprzewodową. Jeśli to nie wystarczy, to opcjonalnie można rozbudować tablet o narzędzia Zebra Mobility DNA lub przekształcić go w pełnowartościową słuchawkę PBX za pośrednictwem Zebra Workforce Connect Voice. Oczywiście ET45 są wytrzymałe: Zgodnie z normami IP65 i MIL-STD-810H są odporne na pył, wodę i upadki. Do tego nadają się zarówno dla pracowników biurowych, jak i służb terenowych.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| System operacyjny | Android 11 |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi 6, 5G, NFC |
| Komunikacja przewodowa | USB c |
| Ilość pamięci | RAM: 4 GB, Flash: 64 GB, |
| Wyświetlacz | 20.3 cm (8'') |
| Kamera | Camera (13MP), front camera (5MP) |
| Klawiatura | ekranowa |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bateria | 6150 mAh |
| W zestawie | terminal, bateria |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |