Terminal danych Cipherlab RK95
Opis
Przemysłowy komputer mobilny Przegląd CipherLab RK95 to potężny ręczny terminal, który przyspiesza zbieranie danych w środowiskach magazynowych. RK95, działający pod najnowszym systemem operacyjnym Android i najmocniejszym obecnie procesorem, posiada również certyfikaty Google dla przedsiębiorstw, które gwarantują wydajność urządzenia na teraz i w przyszłości. Wykonany z doskonałymi możliwościami odczytu, połączeniem bezprzewodowym, wytrzymałością przemysłową, interfejsem użytkownika i zużyciem energii.
CipherLab RK95 jest zasilany przez ośmiordzeniowy procesor 2,2 GHz z 4 GB RAM / 64 GB Flash. Twoi pracownicy mogą przetwarzać dane w jednej chwili bez żadnych przerw. Co więcej, jego najnowszy system operacyjny Android 9.0 można zaktualizować do nowszej wersji. Intuicyjny interfejs RK95 pozwala Twojemu personelowi odbyć mniej szkoleń i uzyskać dostęp do najbardziej aktualnych aplikacji na Androida. Jest również certyfikowany przez programy Google GMS, aby zapewnić płynne działanie aplikacji przy podwyższonych standardach. R
Niezawodna transmisja RK95 obejmuje dwuzakresowy IEEE802.11 a / b / g / n / ac oraz technologię MIMO 2x2. Dzięki MIMO 2x2, RK95 oferuje doskonały zasięg Wi-Fi i dużą przepustowość danych, która zapewnia jednoczesne połączenie wielu pracowników. Dzięki możliwości szybkiego roamingu w 1 sekundę i ponownego połączenia w 7 sekund, RK95 może obsługiwać transmisję dużych ilości danych bez zakłóceń. Pracownicy mogą cieszyć się bardziej niezawodną siecią bezprzewodową bez zakłóceń bez względu na lokalizację. Możliwość rozbudowy opcjonalnej łączności 4G / LTE zapewnia pracownikom lepsze wykorzystanie w czasie rzeczywistym poza czterema ścianami do magazynowania, zarządzania placem i całych operacji logistycznych. Umożliwia również pracownikom przesyłanie i pobieranie danych za pomocą aplikacji bazowych lokalizacji, takich jak dowód dostawy i opcjonalne planowanie tras.
Stopień ochrony IP65 CipherLab RK95, odporność na upadek z 1,8 m oraz 1000 upadków z wysokości 1 m pomagają zwiększyć produktywność dzięki pełnej ochronie przed wodą, kurzem i przypadkowymi upadkami. Pracownicy mogą czuć się bezpieczni podczas pracy, wiedząc, że szkło Corning Gorilla Glass RK95 poprawia odporność na uszkodzenia i odporność na wióry i zadrapania. Klawiatura z nadrukiem wysokiej jakości przeszła również test trwałości 1 miliona pras. RK95 może nawet rozszerzyć swoją produktywność na chłodnie lub zamrażarki i zapobiec kondensacji urządzenia. Oprócz całej tej trwałości, pracownicy mogą pracować przez ponad 8 godzin pracy z baterią 3000 mAh.
CipherLab RK95 w oferowanej wersji posiada czytnik kodów 2D o standardowym zasięgu (SE4750). Dodatkowo posiada nowy wskaźnik LED wskazujący na dobre lub złe skanowanie. Pracownicy mogą również robić szczegółowe zdjęcia w celu rejestrowania warunków ładunku i procesu weryfikacji za pomocą aparatu 13 Mpix.
CipherLab RK95 wyposażono w 38-klawiszową klawiaturę numeryczną. 4,3-calowy wyświetlacz WVGA RK95 zwiększa również czytelność i obszar wyświetlania dla personelu. Zapewnia najlepszą w swojej klasie czytelność wewnątrz i na zewnątrz oraz elastyczność wprowadzania danych. Użytkownicy mogą wchodzić w interakcję z ekranem niezależnie od tego, czy wyświetlacz jest mokry, za pomocą palca, rękawiczek czy rysika.
Zastosowanie w przemyśle:
- Magazynowanie
- Centrum dystrybucji
- Produkcja
- Chłodnia
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Cipherlab
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Wifi, Bluetooth |
| Technologia odczytu | imager 2D |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 64GB |
| Kamera | TAK, 13mpix |
| Procesor | Octa-core over 2.2 GHz |
| System operacyjny | Android 9 |
| Klawiatura | 38 klawiszy numeryczna |
| Typ, rozdzielczość matrycy | WVGA |
| Przekątna matrycy [cale] | 4.3 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB |
| Rodzaj baterii | 3000mAh |
| W zestawie | Terminal kabel USB Snap-On, zasilacz |
| Uchwyt do terminala | Nie (opcjonalnie) |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.8 |
| Temperatura pracy | -20 st. C - 50 st. C |
| Temperatura składowania | -30°C to +70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% - 95% |
| Wymiary | 216 mm x 80 mm x 30 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |