Terminal danych Cipherlab RK25 ze skanerem 2D i kamerą 8 mpix Zestaw
Opis
CipherLab RK25 jest kolektorem danych nowej generacji. Zaprojektowany z myślą o środowiskach wymagających dużej ilości danych takich jak handel detaliczny, magazyny czy firmy kurierskie (mobilność w terenie). Komputer mobilny CipherLab RK25 bez wysiłku łączy zalety komputerów dotykowych z mobilnością podręczną w jednym niezawodnym urządzeniu. RK25 jest wyposażony w najnowsze funkcje czterordzeniowego wydajengo procesora 1,4 GHz Qualcomm Quad-core 1.4 GHz oraz system operacyjny Android 9.0 z usługami Google Mobile Services (GMS), które oferują funkcje przydatne w większości przedsiębiorstw. Urządzenie posiada wbudowany czytnik umożliwiający odczyt kodów 2D oraz aparat 8mpix. Dostępne moduły komunikacyjne w oferowanym modelu to: Bluetooth 4.0, WiFi oraz NFC .
Budowa CipherLab RK25 to perfekcyjny mix ekranu dotykowego i klawiatury fizycznej w terminalu z systemem Android. W standardzie urządzenie posiada kolorowy, pojemnościowy wyświetlacz dotykowy WVGA o przekątnej 4 cale, dodatkowo rozszerzając łatwość obsługi kolektora o tradycyjną klawiaturę mechaniczną (25 klawiszy). Dzięki temu łatwiej dostosować urządzenie do własnych potrzeb. Jest to rozwiązanie idealne dla branż, w których dominuje użycie terminali z klawiaturą fizyczną, ze względu na wysoką prędkość i precyzję wprowadzania danych. Każdy z klawiszy można być osobno zaprogramować, by odpowiadał za konkretną funkcję, na przykład aktywację czujników, uruchomienie modułu skanującego czy zapis danych GPS. Komputer spełnia wysoki standard wytrzymałości. Terminal mobilny CipherLab RK25 posiada certyfikat IP65 świadczący o bardzo dużej szczelności. Przetestowano również jego wytrzymałość na wielokrotne upadki z wysokości 1,5 m na beton. Świetnie sprawdzi się więc podczas pracy na zewnątrz odporny na śnieg, deszcz czy upadki.
Podsumowując urządzenie sprawdzi się zarówno w branżach mobilnych, jak na przykład usługi kurierskie, jak i na linii produkcyjnej a przy zastosowaniu uchwytu pistoletowego (opcja), ułatwi przeprowadzenie remanentu w handlu lub codzienną pracę w branży magazynowej, w terminalu cargo czy w porcie.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Cipherlab
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, WiFi , NFC |
| Technologia odczytu | imager 2D (area imager wizyjny) |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D |
| Ilość pamięci RAM | 2GB |
| Ilość pamięci FLASH | 16GB |
| Kamera | 8Mpix |
| Procesor | Quad-core 1.4 GHz Cortex A53 |
| System operacyjny | Android 9.0 |
| Klawiatura | TAK, numeryczna 28 klawiszy |
| Typ, rozdzielczość matrycy | WVGA 480 (W) x 800 (H), Corning Gorilla Glass, TN LCD |
| Przekątna matrycy [cale] | 4 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB 2.0 |
| Rodzaj baterii | Li-Ion 3.7 v, 4000mAh |
| W zestawie | Terminal, bateria , zasilacz, USB snap-on cable |
| Uchwyt do terminala | Opcja |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.5 |
| Temperatura pracy | -20°C to 50°C |
| Temperatura składowania | -30°C do 70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% do 95% |
| Wymiary | 168 x 73.8 x 26 |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |