Terminal danych Honeywell CK65 ze skanerem 2D i kamerą 13mpix
Opis
Terminal danych Honeywell CK65 zwiększa wydajność łańcucha dostaw poprzez przyspieszenie i zabezpieczenie przed błędami w centrach dystrybucyjnych i produkcyjnych. Doskonałe połączenie klawiatury i ekranu dotykowego, ergonomii i trwałości sprawia, że CK65 jest wystarczająco lekki, aby używać go przez cały dzień, a jednocześnie wystarczająco wytrzymały, aby sprostać codziennemu użytkowaniu. Dzięki inteligentnej baterii o pojemności 7000 mAh CK65 jest w stanie pracować nieprzerwanie do 28 godzin. Dzięki ultra-wytrzymałej konstrukcji, która może wytrzymać upadek z wysokości 3 m (10 stóp) na beton, a także klasie szczelności IP65 i IP68, CK65 jest wytrzymały nawet w najtrudniejszych środowiskach. CK65 maksymalizuje czas produktywności, zapewniając jednocześnie łatwą ścieżkę dla użytkowników migrujących ze starszych systemów operacyjnych Windows® na platformę Android™.
- Urządzenie CK65 zapewnia przyszłościową ochronę inwestycji dzięki wsparciu dla czterech generacji systemu Android, począwszy od Androida 8 (O). Aktualizacje zabezpieczeń są również dostępne do dwóch lat od ostatniej poprawki Google poprzez Honeywell Sentinel.
- Duży ekran dotykowy z 51-klawiszową klawiaturą alfanumeryczną obsługuje zarówno starsze, jak i nowsze aplikacje dotykowe. Klawiatury umożliwiają wprowadzanie danych w ekstremalnych warunkach i optymalizują wydajność we wszystkich środowiskach.
- Odporna konstrukcja wytrzymuje wielokrotne upadki z wysokości 3 m (10 stóp) na beton w całym zakresie temperatur oraz 2 000 upadków z wysokości 1,0 m (3,3 stopy). Stopień ochrony IP65 i IP68 przed pyłem i wodą.
- Ulepszone skanowanie 1D/2D SR (standard range) umożliwia sprawne przechwytywanie danych
- Platforma sprzętowa Mobility Edge i narzędzia cyklu życia dla przedsiębiorstw zapewniają zintegrowane, powtarzalne i skalowalne podejście do przyspieszonego i bezpiecznego opracowywania, wdrażania, zarządzania wydajnością i zarządzania cyklem życia. CK65 otrzymał prestiżowe oznaczenie STIG (Security Technical Implementation Guide) od Defense Information Systems Agency (DISA) za swoje możliwości w zakresie bezpieczeństwa. To wyróżnienie DISA i Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych potwierdza zaawansowane aplikacje i narzędzia bezpieczeństwa, w które wyposażony jest CK65, zapewniając bezpieczeństwo danych przez cały okres użytkowania urządzenia.
- Jasny kolorowy ekran dotykowy LCD 4''
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Honeywell
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC |
| Technologia odczytu | imager 2D N6703SR |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 2GB |
| Ilość pamięci FLASH | 32GB |
| Kamera | TAK, 13mpix |
| Procesor | 2.2 GHz Qualcomm® 64-bit Snapdragon™ octa-core |
| System operacyjny | Android 8.1 |
| Klawiatura | 51 klawiszy alphanumeryczna |
| Typ, rozdzielczość matrycy | LCD |
| Przekątna matrycy [cale] | 4 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB |
| Rodzaj baterii | 7000mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | NIE (opcjonalnie) |
| Norma szczelności | IP67 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 2.4m |
| Temperatura pracy | -20°C - 50°C |
| Temperatura składowania | -30°C - 70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 227 mm x 83 mm x 42 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |