Terminal danych Zebra MC2700 ze skanerem 2D + DOK
Opis
Terminal danych Zebra MC2700 ze skanerem 2D ze stacją ładującą.
Terminal przenośny Zebra MC2700 jest dedykowany dla małych i średnich przedsiębiorstw. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno stacjonarnie na magazynie, w fabryce czy handlu oraz podczas pracy w terenie, dostarczając towary lub naprawiając sprzęt. Seria MC2700 to przystępne cenowo komputery mobilne wyposażone we wszystkie funkcje, których potrzebuje firma. Transmisja danych w MC2700 odbywa się za pomocą Wi-Fi, Bluetooth oraz sieci komórkowej LTE. Bluetooth 5.0 umożliwia szybkie i łatwe połączenie z zestawami słuchawkowymi, drukarkami i innymi urządzeniami.
Ergonomiczna budowa, zintegrowany ekran dotykowy 4" i wygodna klawiatura mechaniczna (34-klawiszowa numeryczna z podświetlonymi klawiszami funkcyjnymi) zapewniają wygodną nawigację po systemie operacyjnym, który obsługuje zarówno dzisiejsze aplikacje, jak i te, które pojawią się w dystrybucji w przyszłości. Istnieje możliwość dodania uchwytu typu GUN (dostępny w opcjach do produktu), dzięki któremu możliwe jest dostosowanie urządzenia do zadań wymagających intensywnego skanowania (np. na magazynie).
Zastosowanie w urządzeniu modułu skanującego SE4100 zapewnia prawidłowy odczyt kodów 1D/2D już przy pierwszej próbie, włączając w to kody uszkodzone, brudne czy źle wydrukowane. Dzięki wielokierunkowemu przechwytywaniu kodów kreskowych nie ma potrzeby poświęcania czasu na ustawianie skanera i kodu kreskowego. Cały proces skanowania jest wspierany przez inteligentną technologią PRZM.
Terminale danych MC2700 działają w oparciu o najlepiej zoptymalizowany pod względem zużycia energii, a co za tym idzie długości czasu działania na jednej zmianie baterii, najnowszy system operacyjny Android 10 (z wbudowaną obsługą następnej wersji systemu) . Dla firm które korzystają z innych modeli urządzeń Zebra Technologies, przewidziana jest wspólna platforma upraszczająca wdrażanie i obsługę aplikacji w różnych typach urządzeń.
Urządzenie jest wodoodporne, pyłoszczelne (IP65), odporne na wielokrotne upadki na beton (z wysokości 1.5m). Najbardziej narażone na uszkodzenia elementy urządzenia czyli wyświetlacz i okienko skanera, zostały specjalnie wzmocnione szkłem Corning Gorilla Glass. Dodatkowo konstrukcja urządzenia MC2200 i MC2700 wykazuje odporność na częste odkażanie przy użyciu środków dezynfekujących, nawet tych zawierających chlor, nadtlenek wodoru czy alkohol.
Standardowy akumulator (bateria 3500mAh), zasila prawie dwie pełne zmiany w dowolnym środowisku, przy dużym natężeniu pracy - 16,5 godziny w temperaturze pokojowej oraz 14 godzin w temperaturze -20 °C.
Oprócz dostępu do aplikacji google, funkcjonalność urządzenia można wedle potrzeb rozszerzyć o aplikacje Mobility DNA- narzędzia ułatwiające pracę, zwiększające produktywność pracowników, bezpieczeństwo urządzeń i prostotę wdrożenia m.in DataWedge, Device Diagnostics, EMDK, Enterprise Home Screen, Mx Extensions,StageNow.
Do wyboru są różne wersje produktu. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu.
Tabelka poniżej przedstawia przykładowe konfiguracje modelu.

Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, WiFi, sieć komórkowa LTE (tylko transmisja danych) |
| Technologia odczytu | SE4100 1D/2D o standardowym zasięgu |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 2GB |
| Ilość pamięci FLASH | 16GB |
| Kamera | Nie |
| Procesor | Procesor Qualcomm Snapdragon™ 660 1,8 GHz |
| System operacyjny | Android 10 |
| Klawiatura | 34-klawiszowa numeryczna z klawiszami funkcyjnymi, obsługa klawiatury ekranowej |
| Typ, rozdzielczość matrycy | WVGA (800 × 480), podświetlenie LED, kolorowy wyświetlacz |
| Przekątna matrycy [cale] | 4 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB 2.0 |
| Rodzaj baterii | 3500mAh |
| W zestawie | terminal, stacja dokującą, hand-strap |
| Uchwyt do terminala | NIE (możliwość dodania w opcjach) |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.5 |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
| Temperatura składowania | -40°C do 70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5-95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 200,5 mm (dł.) × 70 mm (szer.) × 38,5 mm (gł.) |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |