Terminal danych Honeywell CT45 ze skanerem 2D i kamerą 13mpix
Opis
Terminal danych Honeywell CT45, zbudowany na platformie Mobility Edge, to wytrzymałe, uniwersalne urządzenie zapewniające bardzo niezawodną wydajność, łączność danych i komunikację dla pracowników mobilnych pierwszej linii w handlu detalicznym, logistyce i pracy w terenie.
Rodzina produktów CT45 oferuje zintegrowane, powtarzalne i skalowalne podejście oparte na wspólnej platformie sprzętowej i programowej Mobility Edge - osiągając stabilność i bezpieczeństwo przedsiębiorstwa dzięki zastosowaniu wydajnego procesora Qualcomm, który gwarantuje obsługę systemu Android 11 (R) przez cały system Android 13, Android 14 i 15 są dostępne w zależności od możliwości realizacji.
Wysoce wytrzymała i elegancka linia produktów CT45 została zaprojektowana tak, aby lepiej znosić przypadkowe upadki. Ochronna obudowa pomaga uniknąć dalszego zużycia urządzenia i nie trzeba jej zdejmować do ładowania.
Rodzina produktów CT45 rozszerza użyteczność urządzenia klasy korporacyjnej, oferując kompletne rozwiązanie do liczenia cykli, dostaw na żądanie i zarządzania aktywami. Urządzenie jest zintegrowane z rozwiązaniem Honeywell Operational Intelligence i jest dostępne z opcjami skanowania FlexRange i 7th Generation, 8-megapikselową kamerą skierowaną do przodu oraz pełnym zestawem akcesoriów.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Honeywell
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi ,NFC |
| Technologia odczytu | imager 2D |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 64GB |
| Kamera | TAK, 13 i 8mpix |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2.0 GHz, |
| System operacyjny | Android (11) |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | 1280 x 720 |
| Przekątna matrycy [cale] | 5 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB Type-C |
| Rodzaj baterii | 4020mAh |
| W zestawie | Terminal, bateria 4020mAh, usługi GMS (Google Mobile Services) |
| Uchwyt do terminala | NIE |
| Norma szczelności | IP65/IP68 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.8m |
| Temperatura pracy | -20°C - +50°C |
| Temperatura składowania | -30°C - +70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 163 mm x 79 mm x 19.2 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |