Terminal danych Zebra EC50 ze skanerem 2D i kamerą 13mpix
Opis
Terminale danych dla przedsiębiorstw EC50 to nowoczesne komputery mobilne firmy Zebra.
- Lekkie urządzenie i duży pojemnościowy 5-calowy zaawansowany ekran dotykowy HD usprawniają zadania. Pracownicy mają dużo miejsca na ekranie, aby wyświetlać aplikacje i wchodzić z nimi w interakcję. Ekran dotykowy jest dobrze widoczny, zarówno podczas pracy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w pełnym słońcu. Ponadto, urządzenie jest lekkie, łatwe do przenoszenia i łatwe do obsługi jedną ręką, co zapewnia maksymalną wydajność. Opcjonalne akcesoria zapewniają elastyczność dzięki opcjom przenoszenia i montażu - w tym uchwytowi na ramię do noszenia bez użycia rąk.
- Urządzenie w oferowanej wersji dostępne jest z wbudowanym skanerem kodów kreskowych 1D oraz 2D z modułem SE4100 do umiarkowanych zastosowań. Skaner umożliwia przechwytywanie praktycznie każdego kodu kreskowego w dowolnym stanie, w tym Digimarc
- Kolorowa kamera tylna o rozdzielczości 13 MP ułatwia wykonywanie szczegółowych zdjęć i filmów w celu udokumentowania dowodu stanu, dowodu zwrotu i innych.
- Transmisja danych w urządzeniu możliwa jest poprzez Bluetooth, WiFi oraz NFC, dzięki czemu urządzenie sprawdzi się podczas pracy wewnątrz pomieszczeń
- Standardowa bateria 3060 mAh wystarcza na 10 godzin pracy. Dzięki wyjmowanej baterii pracownicy nigdy nie muszą wyjmować urządzenia z pracy w celu jego naładowania.
- Rozwiązanie głosowe Workforce Connect PTT Express, ułatwiają komunikację między pracownikami poprzez sieć WiFi- bez konieczności zakupu dodatkowej infrastruktury. Dzięki Workforce Connect Voice możliwe jest stworzenie własnego interfejsu, który ułatwi realizację nawet najbardziej złożonych funkcji telefonicznych. Urządzenie posiada również narzędzia wspierające Zebra Mobility DNA.
Przykładowe zastosowania:
- Magazyn
- Zaopatrzenie
- Handel detaliczny
- Hotelarstwo
UWAGA: Urządzenie standardowo sprzedawane jest bez ładowarki / bazy ładującej. Akcesoria dostępne są w opcjach do produktu. Do wyboru są różne wersje urządzenia. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC |
| Technologia odczytu | imager 2D SE4100 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 3GB |
| Ilość pamięci FLASH | 32GB |
| Kamera | TAK, 5mpix i 13mpix |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, |
| System operacyjny | Android 10 |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | ekran pojemnościowy, HD (720x1280) |
| Przekątna matrycy [cale] | 5 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB Type-C |
| Rodzaj baterii | 3060mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | NIE (opcjonalnie) |
| Norma szczelności | IP67 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.2 |
| Temperatura pracy | -10° C - +50° C |
| Temperatura składowania | -40℃ - 70℃ |
| Wilgotność otoczenia | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 154.5 mm L x 76.0 mm W x 9.8 mm D |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |