Terminal danych Honeywell Dolphin CT60 ze skanerem 2D i kamerą 13mpix
Opis
Wytrzymały Dolphin™: CT60 jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw wymagających łączności w dowolnym miejscu i czasie oraz szybkiego przechwytywania danych w celu zapewnienia maksymalnego czasu pracy i produktywności. Urządzenie Dolphin CT60, zbudowane na platformie Mobility Edge™:, charakteryzuje się zintegrowanym, skalowalnym podejściem opartym na wspólnym oprogramowaniu i sprzęcie, zapewniającym ochronę przed migracją w przyszłości, bez poświęcania bezpieczeństwa, niezawodności, wydajności lub funkcji zarządzania. Dolphin CT60 jest również urządzeniem rekomendowanym przez system Android Enterprise, co oznacza, że jest wytrzymały, zbudowany tak, aby łatwo go było wdrożyć w terenie i aby był aktualny przez długi okres użytkowania. Wytrzymała konstrukcja jest odporna na przypadkowe upuszczenia i upadki, a jednocześnie jest ergonomiczna i lekka, co zapewnia wygodę podczas codziennego użytkowania. Żywy ekran o przekątnej 118 mm (4,7 cala) Corning®: Gorilla®: Glass wyświetlacz dotykowy jest czytelny w pomieszczeniach i na zewnątrz, a można go obsługiwać palcem, rękawicą lub rysikiem. Do szybkiego skanowania i przechwytywania danych, przy pełnej mocy, w magazynach, mobilności w terenie, handlu detalicznym lub środowiskach produkcyjnych, CT60w oferowanej wersji został wyposażony w skaner N6603SR i ekran dotykowy pokryty szkłem Gorilla Glass 3.
- Wspólna platforma sprzętowa i narzędzia cyklu życia przedsiębiorstwa zapewniają zintegrowane, powtarzalne, skalowalne podejście do przyspieszonego i bezpiecznego opracowywania, wdrażania, zarządzania wydajnością i zarządzania cyklem życia.
- Komputer mobilny CT60 to pierwsze urządzenie klasy korporacyjnej z technologią LTE-Advanced i agregacją nośników, zapewniające szybkość do 300 Mb/s. Zapewnia lepszy zasięg sieci, szybkość, łączność w dowolnym miejscu i czasie oraz trwałość urządzenia.
- Zaawansowany imager 2D zapewnia najlepszy w swojej klasie odczyt danych z liniowych i dwuwymiarowych kodów kreskowych. Opcjonalny uchwyt do skanowania umożliwia przełączanie między trybem ręcznym a pistoletowym, co zmniejsza zmęczenie użytkownika.
- Smukły, lekki i wytrzymały. Z łatwością mieści się w kieszeni. Stopnie ochrony IP65 i IP67 przed pyłem/wodą: wytrzymuje wielokrotne upadki z wysokości 1,5 m na beton i 1000 upadków z wysokości 1,0 m.
- Wsparcie przez system Android R, począwszy od Androida 8.1 (O). Dodatkowo, klienci korzystający z systemów operacyjnych Windows®: -oparte na systemach operacyjnych mogą migrować do systemu Android bez utraty niezawodności, wydajności lub funkcji zarządzania.
- Opcjonalnie dostępna jest wersja produktu (w opcjach do produktu) z dodatkową łącznością 4G i GPS, pamięcią 4GB RAM oraz 32GB Flash, ze skanerem N6703SR, posiadająca ekran dotykowy pokryty szkłem Gorilla Glass 5 o jeszcze wyższej odporności na zarysowania. Model ten jest wyposażony w tryb "warm-swap" dla baterii, umożliwiając urządzeniu zasilanie przez wiele zmian, zapewniając wyższą produktywność przy jednoczesnym zminimalizowaniu przestojów.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Honeywell
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | BT, Wi-Fi, NFC, |
| Technologia odczytu | imager 2D (SR N6603) |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 3GB |
| Ilość pamięci FLASH | 32GB |
| Kamera | TAK, 13mpix |
| Procesor | 2.2 GHz Qualcomm® Snapdragon™ 660 octa-core |
| System operacyjny | Android 7.1 Nougat |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | LCD, 1280 x 720, Gorilla Glass 3 |
| Przekątna matrycy [cale] | 4.7 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB |
| Rodzaj baterii | 4040 mAh |
| W zestawie | Terminal, bateria |
| Uchwyt do terminala | NIE (opcjonalnie) |
| Norma szczelności | IP65/IP67 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.5m |
| Temperatura pracy | -20°C - 50°C |
| Temperatura składowania | -30°C - 70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 160 mm x 82.5 mm x 19 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |