Terminal danych Zebra WS50 skaner 2D, wersja na palec, czujnik zbliżeniowy
Opis
Zebra WS50 Android Wearable Computer uchwyt na palec, czujnik zbliżeniowy
Terminal danych Zebra WS50 jest rozwiązaniem typu all-in-one zaprojektowanym dla intensywnych przepływów pracy, takich jak załadunek, rozładunek, sortowanie i odkładanie. Zintegrowany silnik imager SE4770 zapewnia wysoką wydajność skanowania kodów kreskowych 1D i 2D, z jasnoczerwonym celownikiem laserowym. 2-calowy wyświetlacz zapewnia wizualną informację zwrotną dotyczącą instrukcji sortowania, miejsca załadunku lub ilości. A ponieważ WS50 działa z aplikacjami Android i komunikuje się bezpośrednio z systemami zarządzania magazynem poprzez WiFi, eliminuje potrzebę stosowania dwuczęściowego terminala i skanera pierścieniowego, zapewniając prawdziwie rozwiązanie wearable.
- Waga: Mocowanie na palcach = 134g
- Android 11 AOSP
- 1GB RAM, 8GB Flash
- 2-calowy, pełnokolorowy wyświetlacz dotykowy AMOLED
- Dwa programowalne klawisze fizyczne
- 802.11 a/b/g/ac WiFi, Bluetooth, NFC
- Wysokowydajny silnik skanujący 1D/2D imager SE4770
- Wymienna bateria 1300mAh, z możliwością wymiany podczas pracy
- Temperatura pracy od -10oC do +50oC
- upadek z wysokości 6 stóp na beton, powyżej temperatury pracy
- Zintegrowany głośnik i mikrofon
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac) |
| Technologia odczytu | 2D, imager (SE4770] |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 1GB |
| Ilość pamięci FLASH | 8GB |
| Kamera | nie |
| System operacyjny | Android 11 |
| Typ, rozdzielczość matrycy | 460x460 |
| Przekątna matrycy [cale] | 2 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB |
| Rodzaj baterii | 1300 mAh |
| W zestawie | terminal, bateria |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.8 |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |