Terminal danych Zebra WS50 skaner 2D
Opis
Przenośny terminal danych all-in-one Zebra WS50 w oferowanej opcji to model do mocowania z tyłu dłoni jest wyposażony w skaner 2D Zebra SE4770 o wysokiej wydajności rejestracji danych i zwiększonej tolerancji na ruch. Dzięki dostępnemu opcjonalnie czujnikowi zbliżeniowemu nie trzeba naciskać spustu - wystarczy skanować w sposób ciągły.
Pomimo niewielkiej wagi wynoszącej zaledwie 70 gramów (bez uchwytu) WS50 jest potężny: Posiada certyfikat IP65 i jest odporny na uderzenia z wysokości do 1,8 m. W razie potrzeby można wymienić przednią osłonę ochronną. W celu zapewnienia niezawodnej łączności wszystkie trzy warianty modelu są kompatybilne z PPT i posiadają Wi-Fi 5, Bluetooth 4.2 (Low Energy) oraz NFC. Dodatkowe wyposażenie obejmuje programowalne klawisze i jasny 2-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy AMOLED o wysokim kontraście i dużym kącie widzenia. Wymienialna na gorąco bateria o pojemności 1300 mAh zapewnia komputerowi mobilnemu mnóstwo energii. Dodatkowo, WS50 obsługuje popularne systemy EMM i narzędzia Mobility DNA.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac) |
| Technologia odczytu | 2D, imager (SE4770 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 1GB |
| Ilość pamięci FLASH | 8GB |
| Kamera | nie |
| System operacyjny | Android 11 |
| Typ, rozdzielczość matrycy | 460x460 |
| Przekątna matrycy [cale] | 2 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB |
| Rodzaj baterii | 1300 mAh |
| W zestawie | terminal, bateria |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.8 |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |