Zebra ZC300
Opis
Drukarka kart Zebra ZC300 – szybkie i bezproblemowe drukowanie kart
Dla kogo?
Idealna do biur, recepcji, firm i instytucji, które potrzebują sprawnego i prostego systemu do personalizacji kart (identyfikatory, karty dostępu, karty lojalnościowe).
Dlaczego warto?
- bardzo łatwa obsługa – gotowa do pracy praktycznie od razu
- estetyczne i trwałe wydruki kart
- kompaktowa – zmieści się w biurze lub recepcji
- sprawdzony model od Zebra – jedna z najczęściej wybieranych drukarek kart
Kiedy ją wybrać?
Jeśli szukasz rozwiązania, które działa bez kombinowania i sprawdzi się w codziennej pracy.
Drukarka kart ZC300 firmy Zebra przekonuje od pierwszej chwili swoim wyglądem - a po drugie jakością i wydajnością. Drukuje jednostronne karty plastikowe oraz dwustronne z opcjonalnym modułem obracania kart. Ponadto dostępna jest wersja umożliwiająca jednoczesne kodowanie pasków magnetycznych. Każdy szczegół ZC300 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej szybkości i łatwości obsługi - na przykład praktyczne drzwiczki wyjściowe do wyjmowania pojedynczych kart lub całego stosu. Czy też lekka, kolorowa kaseta, którą można łatwo wymienić. Taca wejściowa i wyjściowa ZC300 mieszczą po 100 kart. Prędkość drukowania wynosi do 200 kart kolorowych lub 900 kart monochromatycznych na godzinę.
Wysoka prędkość ZC300 daje o sobie znać już w pierwszej sekundzie, ponieważ do uruchomienia urządzenia nie jest wymagana żadna konfiguracja. Wystarczy podłączyć urządzenie przez Plug 'n Play i natychmiast generować karty identyfikacyjne, identyfikatory imienne, karty lojalnościowe dla klientów i inne. Drukarka kart komunikuje się bezpośrednio z fabryką przez USB i Ethernet; opcjonalnie z WLAN. Dzięki niewielkiej konstrukcji i konfigurowalnym panelom bocznym, ZC300 pasuje praktycznie wszędzie.
- Estetyczna i funkcjonalna drukarka kart
- Drukuje monochromatycznie i w kolorze, a także jednostronnie i opcjonalnie dwustronnie
- Podłącz przez Plug & Play i gotowe, nie wymaga konfiguracji
- Tace wejściowe i wyjściowe mieszczą do 100 kart (30 mil)
- Drukuje do 900 kart na godzinę (monochromatycznie)
- Praktyczny podgląd wydruku zmniejsza liczbę błędnych wydruków
Urządzenie posiada 2 lata gwarancji w standardzie. Zakup pakietów serwisowych producenta umożliwia wydłużenie i rozszerzenie warunków gwarancyjnych oferowanych dla danego modelu drukarki.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Zc300 |
| Druk | jednostronny opcjonalnie dwustronny (dostępny w opcjach do produktu), kolorowy, monochromatyczny |
| Rodzaj druku | Termosublimacja |
| Rozdzielczość druku [dpi] | 300 |
| Prędkość druku[mono][karty/h] | 900 |
| Prędkość druku [kolor][karty/h] | 200 |
| Grubość Karty [mil] | 10-40 |
| Wykonanie kart | PVC kompozytowe, Samoprzylepne, PVC |
| Dostępne Interfejsy | USB, Ethernet |
| Pojemność podajnika | 100 |
| Laminacja | brak |
| Wymiary[cm] | 258 x 157 x 383 mm |
| Waga[kg] | 3.9 |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia[%] | od 20% do 80% |
| Temperatura składowania | od -5°C do 70°C |
| Temperatura pracy | od 15°C do 35°C |
| Gwarancja producenta[mc] | 24 |