Zebra ZC100
Opis
Model ZC100 firmy Zebra to nowa propozycja, będąca nowszym odpowiednikiem znanej i polecanej drukarki kart Zebra ZXP1. ZC100 oferuje wysokiej jakości nadruk termosublimacyjny, który umożliwia spersonalizowanie wszelkich identyfikatorów czy kart lojalnościowych. Niewielkie rozmiary sprawiają, że można z niej korzystać nawet w niewielkiej przestrzeni roboczej. Dzięki zastosowaniu podajnika i odbiornika o pojemności 100 kart, drukarka osiąga bardzo dobrą wydajność przy wydruku masowym, jednocześnie oferując dodatkowe wejście na pojedynczą kartę, co pozwala na szybki wydruk pojedynczych sztuk niemal od ręki. Drukarka posiada nowoczesny wygląd i bardzo dobrze prezentuje się w pomieszczeniach do których mają dostęp klienci jak np na recepcji.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wydrukować jednostronne dowody osobiste, karty członkowskie lub karty dostępu na imprezy, drukowanie kart jest istotną częścią Twojej firmy. Zarówno elastyczność wdrożenia, jak i czas spędzony na drukowaniu i zarządzaniu rozwiązaniami do drukowania kart mają wpływ na Twoją firmę - od wizerunku marki i wydajności pracowników po ogólną wydajność operacyjną. Otrzymujesz przełomową łatwość obsługi, wyjątkowo smukłą konstrukcję, która pasuje wszędzie i szereg dodatkowych funkcji, które jeszcze bardziej ułatwiają integrację, użytkowanie i zarządzanie ZC100.
Najważniejsze cechy:
- prędkość druku o 30% większa niż w przypadku poprzednika (Zebra ZXP1)\
- ultra płaska konstrukcja i niewielkie wymiary
- zasobnik o pojemności 100 kart
- automatyczna regulacja wykrywanie grubości karty (10-30mil)
- kolorowy druk sublimacyjny zapewnia żywe kolory, a druk termiczny żywiczny ostry czarny tekst i kody kreskowe
- intuicyjny, symbolowy wyświetlacz LED, który pozwala na wyświetlanie stanu drukarki, taśmy i czyszczenia.
- interfejs USB w standardzie
- blokada bezpieczeństwa Kensington
- 2 lata gwarancji. Zakup pakietów serwisowych producenta umożliwia wydłużenie i rozszerzenie warunków gwarancyjnych oferowanych dla danego modelu
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Zc100 |
| Druk | jednostronny, kolorowy, monochromatyczny |
| Rodzaj druku | Termosublimacja, Termotransfer |
| Rozdzielczość druku [dpi] | 300 |
| Prędkość druku[mono][karty/h] | 700 |
| Prędkość druku [kolor][karty/h] | 150 |
| Grubość Karty [mil] | 10-40 |
| Wykonanie kart | PVC, kompozytowe PVC, PET |
| Dostępne Interfejsy | USB |
| Pojemność podajnika | 100 |
| Laminacja | brak |
| Wymiary[cm] | 258 x 157 x 383 mm |
| Waga[kg] | 3.9 |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia[%] | od 20% do 80% |
| Temperatura składowania | od -5°C do 70°C |
| Temperatura pracy | od 15°C do 35°C |
| Gwarancja producenta[mc] | 24 |