Zebra ZD230T Ethernet
Opis
Drukarka termotransferowa etykiet, kodów kreskowych Zebra ZD230t charakteryzuje się typową dla Zebry trwałością i niezawodnością. Pomimo nowego wyglądu, posiada takie samo działanie mechaniczne jak jego poprzednik z serii GC. ZD230 wyposażony jest w diodę LED do sygnalizacji stanu oraz ruchomy czujnik refleksyjny. Opcjonalnie można wybrać fabrycznie zamontowany dyspenser etykiet lub obcinarkę. Pozwala to na łatwą migrację, a zaawansowane funkcje obsługują więcej aplikacji. Kompaktowa, zajmująca niewiele miejsca konstrukcja drukarki kodów kreskowych Zebra ZD230 zawiera dużą pamięć umożliwiającą szybkie przetwarzanie nośników etykiet o szerokości do 112 mm z maksymalną prędkością druku do 102 mm na sekundę.
Główne cechy
- Drukarka biurkowa dla transportu, logistyki, handlu detalicznego i służby zdrowia
- Trwały wydruk termotransferowy
- Możliwość druku na etykietach foliowych (paszporty roślin, wodoodporne nalepki), papierowych (oznaczenia produktów) czy tekstylnych (wstążki satynowe, nylonowe)
- Większa trwałość dzięki dwuściennej konstrukcji
- Tworzy kody kreskowe 1D i 2D z prędkością do 152 mm/s - szybko przy rozdzielczości 203 dpi
- 256 MB pamięci flash i 128 MB SDRAM; opcjonalnie cutter
- Obsługuje systemy Link-OS, Print DNA i OneCare SV firmy Zebra
- Swietnie sprawdzi się w: produkcji, transporcie, handlu detalicznym, opiece zdrowotnej
Wykorzystanie:
- Etykietowanie produktów
- Zarządzanie aktywami
- Zarządzanie zapasami
- Śledzenie produkcji w toku
- Etykiety wysyłkowe
- Cross Docking
- Etykietowanie cen
- Drukowanie paragonów
- Identyfikacja pacjentów
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termotransfer, termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 152 |
| Maks. długość druku [mm] | 991 |
| Szerokość druku [mm] | 104 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 25.4 |
| Maksymalna długość taśmy barwiącej [m] | 300 |
| Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm] | 109.2 |
| Dostępne interfejsy | USB, Ethernet |
| Procesor | 32-bit RISC |
| Pamieć RAM | 128MB |
| Pamięć Flash | 256MB |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D |
| Języki programowania | ZPL II; EPL 2 |
| Temperatura składowania | -40°C - 60°C |
| Temperatura pracy | 4,4°C - 41°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | 5% - 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary [mm] | 267 mm L x 197 mm W x 191 mm H |
| Gwarancja producenta [msc] | 24 |