Zebra ZD230D USB, Bluetooth 4.1, Wi-Fi
Opis
Zebra ZD230d to wysoce niezawodna 4-calowa drukarka biurkowa posiadająca rozbudowane funkcje zapewniające długi cykl życia. Posiada kompaktową, dwuścienną konstrukcję, co czyni ją solidną i trwałą - doskonale sprawdza się do zastosowania w transporcie i logistyce, przemyśle lekkim, handlu detalicznym czy opiece zdrowotnej. Model ZD230d jest dostępny jako bezpośrednia drukarka termiczna. Tworzy kody kreskowe 1D i 2D, takie jak PDF417, DataMatrix, kody QR i Aztec, niezwykle szybko i niezawodnie. Drukuje z prędkością do 152 mm / s. z rozdzielczością drukowania 203 dpi. Świetnie sprawdza się do drukowania rożnego rodzaju etykiet papierowych czy samoprzylepnych np. etykiet na produkty, kodów kreskowych, etykiet kurierskich, listów przewozowych. Dzięki dużej pamięci 256 MB Flash i 128 MB SDRAM, ZD230 przechowuje znacznie więcej czcionek i grafiki. Prosta instalacja i natychmiastowa gotowość będą zapewnione przez wielofunkcyjne interfejsy: USB, Bluetooth 4.1, Wi-Fi. Drukarkę ZD230 wyposażono w podstawowy zestaw aplikacji Print DNA, obsługiwanych przez system operacyjny Link-OS Basic, co zapewnia ekonomiczny i niezawodny druk. ZD230 jest prosta w instalacji oraz umożliwia szybkie rozpoczęcie drukowania — od razu po wyjęciu jej z opakowania. Można dzięki niej z łatwością wymienić starsze drukarki, korzystające z języków programowania ZPL, EPL lub języków innych niż języki firmy Zebra.
- Swietnie sprawdzi się w: produkcji, transporcie, handlu detalicznym, opiece zdrowotnej
Wykorzystanie:
- Etykietowanie produktów
- Zarządzanie aktywami
- Zarządzanie zapasami
- Śledzenie produkcji w toku
- Etykiety wysyłkowe
- Cross Docking
- Etykietowanie cen
- Drukowanie paragonów
- Identyfikacja pacjentów
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 152 |
| Szerokość druku [mm] | 104 |
| Maks. długość druku [mm] | 991 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 25.4 |
| Maks. szerokość etykiet [mm] | 112 |
| Języki programowania | ZPL II; EPL 2; XML |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D, |
| Pamięć Flash | 256MB |
| Pamieć RAM | 128MB |
| Procesor | RISC 32 bit |
| Dostępne interfejsy | USB, Bluetooth 4.1, Wi-Fi |
| Zasilanie | 100-240 V AC, 50-60 Hz; |
| Temperatura pracy | od 4,4°C do 41°C |
| Temperatura składowania | -40° do 66°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 10% do 90 % |
| Wymiary [mm] | 220 mm (dł.) × 176 mm (szer.) × 151 mm (wys.) |
| Gwarancja producenta [msc] | 24 |