Zebra ZQ210 2"
Opis
Drukarka etykiet i pokwitowań ZQ210 to solidna i ekonomiczna opcja. Ze względu na smukłą konstrukcję i niewielką wagę (235 g bez baterii / 265 g z baterią) ZQ210 można wygodnie nosić przez całą zmianę. Jest wyposażona w czarno-biały wyświetlacz OLED, który zapewnia natychmiastowe informacje o stanie nośników czy stanie łączności Bluetooth. Urządzenie zostało stworzone do nieskomplikowanego użytku mobilnego. Do wykonywania zadań drukowania lub ładowania nośników potrzebna jest tylko jedna ręka. Zintegrowana funkcja NFC umożliwia szybkie połączenie za pomocą dotknięcia z urządzeniami hosta z systemem Android. Drukarka etykiet Zebra ZQ210 jest również kompatybilna z urządzeniami iOS (z certyfikatem MFi) i Windows. W celu zapewnienia dużej wszechstronności mobilna drukarka paragonów i etykiet ZQ210 firmy Zebra może obsługiwać różne typy nośników, takie jak papier paragonowy, rolki etykiet, a nawet (opcjonalna wersja produktu) materiały do drukowania bez podkładu w różnych formatach. Rolki etykiet bez podkładu zawierają więcej etykiet na rolkę, dzięki czemu mają dłuższą żywotność i wytwarzają mniej odpadów. Standardowa szerokość nośnika wynosi 58 mm. Z elementami dystansowymi do nośników drukarki ZQ210 mogą drukować na etykietach 50,8 mm, 40 mm, 30 mm. Kompaktowa drukarka mobilna ZQ210 oferuje rozdzielczość drukowania 203 dpi i maksymalną prędkość drukowania 60 mm na sekundę. W przypadku korzystania z materiału bez podkładu prędkość drukowania zmniejsza się do 50 mm na sekundę. Przenośna drukarka etykiet i paragonów Zebra ZQ210 jest wyposażona w podwójny tryb Bluetooth: Bluetooth 4.1 Low Energy i Bluetooth 2.1 + EDR. Języki programowania to CPCL i ESC-POS. Kompaktowa drukarka jest wyposażona w złącze USB 2.0 typu C, które umożliwia wygodne ładowanie mobilne, na przykład w pojazdach. Aby mieć pewność, że urządzenie jest zawsze gotowe do użycia, baterię można wyjmować i można ją zastąpić baterią zapasową. Jej trwała konstrukcja zapewnia, że mobilna drukarka Zebra ZQ210 może być używana w każdych warunkach środowiskowych, w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Urządzenie wytrzymuje temperatury od -10 ° C do +50 ° C. Jest odporny na wnikanie pyłu i wody zgodnie z klasą ochrony IP43. Z opcjonalną obudową ochronną spełnia wymagania klasy ochrony IP54. Dzięki solidnej konstrukcji drukarka paragonów Zebra ZQ210 wytrzymuje upadki z wysokości 1,5 m na beton. Drukarka pokwitowań i etykiet ZQ210 firmy Zebra to niezawodne, ekonomiczne i łatwe w użyciu rozwiązanie do druku mobilnego.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość i rodzaj druku | 203dpi, druk termiczny |
| Rodzaje nośników | Nośniki termiczne, ciągły papier paragonowy, papier paragonowy z czarnym znacznikiem, etykiety z przerwą, |
| Szybkość drukowania | 60mm/s |
| Maksymalna szerokość wydruku | 58mm |
| Średnica rolki nośnika | Wewnętrzna: 12,7 mm, Zewnętrzna: 40 mm |
| Grubość nośników | od 0,058 mm do 0,1575 mm |
| Szerokość nośników | 58 mm/50,8 mm/40 mm/30 mm/ |
| Interfejsy | USB, Bluetooth |
| Bateria | Wbudowana bateria litowo-jonowa 1500 mAh (7,4 V) do ponownego ładowania |
| Pamięć | SDRAM 16 MB, Flash 16 MB |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D |
| Języki programowania | Język CPCL i ESC-POS |
| Norma szczelności | IP43 (IP54 w futerale) |
| Temperatura pracy i wilgotność otoczenia | od -10°C do 50° , 5-95% bez kondensacji |
| Wymiary i waga | 118 mm × 85,5 mm × 44,5 mm , 265g |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |